Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért ítélik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért ítélik el a bulizós embereket?

Figyelt kérdés
Olyan sokszor olvastam már hogy a a discoba járó emberek tahók/ribancok,normális emberek már nem lehetnek.Mi rossz van abban ha valaEz íki szereti jól érezni magát?Ez írigység lehet a zárkózottabb emberek részéről?Engem már nagyon irritál hogy sokan ellitálik a discoba járókat. 23/F

2012. febr. 28. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem baj ha néha eljár. ha minden hétvégén egy árokban alszik holtrészegen, na én azt utasítom el!
2012. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
engem is. sőt az is irritál, hogy a trollokat ítélik el, annak ellenére, hogy tudnák, milyen emberek valójában.
2012. febr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek egyéni döntése, hogy elmegy van nem.

Én ritkán megyek el, de akkor sem iszok, csak szimplán jól érzem magamat és élvezem, hogy nem a 4 fal között hallgatom a zenét.


Egyedül azok helyében szégyelleném magamat, akik 14-15 éves fejjel attól érzik magukat májer csávónak/csajnak, hogy leisszák magukat a sárga földig.

2012. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Alapvetöen aki ezen az oldalon fent van (ebben a kategóriában) ugyanugy valami gondja van az életével mint nekem, a többség ugy reagál, hogy ha az én tehenem megdöglött akkor dögöljön meg a szomszédé is.
2012. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

mert GYP-s Nyominger 11évesek társasága jár ide, azért.


még mi elött kérdezné valaki, én röhögni járok ide


nyomjá le! :D :D :D

2012. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20:44 vagyok, csak hogy ne sajnáljon senki, középkorú, magénéleti problémás pasi, van csaja, és nem csunya, troll, kocka, stb. ... :D
2012. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mert ez az általános tapasztalat. Nekem is ez a tapasztalatom. Persze nem lehet általánosítani, vagyis nem kéne, mert ugye mindig van kivétel.

De azokat ítélik el, akik azért mennek, mert ettől menőnek érzik magukat, vagy azt hiszik hogy ettől "élet az élet".

És hogy őszinte legyen, igen van benne egyfajta irigység is legalábbis a részemről, mert látom, hogy ők jól érzik magukat ilyen helyeken, én viszont egy fél óra után megpusztulok XD 19/L

2012. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Mert azok a feltűnők.


Elmész egy szórakozóhelyre, ott vagy háromszázadmagaddal, és látsz egy embert, aki széthányja magát, majd hanyatt csúszik rajt, és belehempereg.


Ha olyan nyomorék vagy, mint az elítélők, akkor te szintúgy ezen eset alapján fogod elítélni a bulizósokat, hogy "múltkor lementem egy szórakozóhelyre, erre valaki széthányta magát. Úristen, milyen szánalmas emberek járnak oda, többet nem is megyek szórakozóhely közelébe se."


Ha meg normális vagy akkor azt mondod, hogy "nem ítélem meg az egész helyet és közösséget egy senkiházi miatt."


A másik ok meg, hogy irigyek, hiszen lehet, hogy mennének, csak nincs kivel, mert le se szarja őket senki.


Lepontozhattok a nyers igazságért, sz@rháziak.

2012. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom én járok havonta egyszer szórakozni és nem érzem magam se tahónak se ri*bancnak. Igénylem a kikapcsolódást, nyakamon az érettségi. Ha valaki emiatt elítél bekaphatja. :D
2012. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is elszoktam menni ,de csak havonta egyszer ha van valamilyen hip-hop ,rap banda !!!
2012. febr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!