Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell bántani a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell bántani a jó embereket?

Figyelt kérdés

Itt a fórumon többen írtak már a sikertelenségükről, főleg persze fiúk.Alaposan megkapták érte a magukét.

Az ide írók egy részének véleménye szerint nem is nevezhető férfinak, aki az ilyen jellegű problémáit nem képes megoldani és természetesen nekik (amennyiben lányok)nem is kellene egy ilyen fiú. Továbbá rendszeresen visszatérő momentum a "gondolkodjon el rajta, mi a hiba vele, mert csakis ő a hibás, senki más!"

Erre azt tudom mondani, hogy az ilyen emberek agya rendszeresen ezen a problémán pörög és próbál megoldást találni, de sajnos nem megy. Ugyanez igaz az önfejlesztésre is, mindenkinek vannak határai, amik gyakran sajnos nem érik el az elvárt mértéket. Ha erre rádöbben az adott srác, az a legkegyetlenebb érzések egyike.

Ugyanakkor sok esetben lehet látni, hogy lányok olyan alakokkal vannak együtt, ami látszólag megmagyarázhatatlan.Testileg és szellemileg egyaránt jócskán alatta vannak olyan fiúknak, akik őket messze túlszárnyalják, mégis az előbbieket preferálják a lányok, mintha valami fordított evolúciót látnánk. Nem csoda, ha ilyen esetekben a fiúk széttárják a kezeiket, mert egyszerűen nincs már magyarázat az egész jelenségre.

Amikor pedig leírják itt, akkor jön a gondolkodós szöveg és persze az elmaradhatatlan oltás. Az érdekelne, hogy az azokat íróknak eszébe jut-e, mennyire igazságtalanok velük, valamint az, hogy egy NORMÁLIS világban a lányok két kézzel kapnának az ilyen srácok után és egy sem lenne közülük egyedül?!


2011. okt. 13. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
lűom unatkozol
2011. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott rontják el, hogy ide írják le a bánatukat. Én is írkálhatnám ide a szerencsétlenkedéseimet és kudarcaimat, de minek!?
2011. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Picit ködös nekem az irományod..Szerintem egyáltalán nem rossz az,ha valaki megismeri a határait,sőt az már egy eredmény.Már csak el kell fogadnia és máris klasszisokkal jobban fogja magát érezni,ami kihat majd a közérzetére,magabiztosságára is.Nem mondom,hogy minden csaj a lábai előtt fog heverni,de biztos észreveszi majd egy pár lány,hogy ennek a srácnak jó a kisugárzása...
2011. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Moszuke ***** válasza:

nekem ne mondd, hogy ha valaki itt rinyál interneten, hogy szar az élet és nehéz, az az ember "normális"..

már bocs.. de ez minden csak nem egészséges test és lélek.


nekem is voltak mélypontjaim az életben, de mindig volt kivel megbeszélnem. fiúkkal, lányokkal..

de sosem írtam troll fórumokra holmi random kérdést, hogy:

- mit tegyek ha csúnya vagyok és épp tegnap utasítottak vissza a suliba?

- hogyan oldhatnám meg, hogy szex közben ne konyuljon le a bré?

- 13 centis bré elég, hogy kielégítsem?

- terhes vagyok?

stb...

ember..

és sajna a kérdések 99%a ilyen és hasonló semmitmondó szar..

hébe-hóba van 1-2 olyan aminek értelem szaga van. azt viszont nem értem, hogy mit keres itt.

2011. okt. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Walk With Me ***** válasza:

Mert sokan úgy gondolkodnak, hogy a férfi az valami rozsdamentes acélból készült gép, aki nem sírhat vagy panaszkodhat, mert már az oviban belénk nevelik, hogy minden csak "katona dolog". Sok ide író lány szerintem nem is szeretni akarna, csak kéne neki valaki, aki minél kevesebb problémával rendelkezzen, aztán kész. Az, hogy esetleg a férfit érték régebben olyan sérelmek, amik miatt bizonyos gátlások alakultak ki benne, senkit nem érdekel. Ő férfi, oldjon meg mindent, ne sírjon semmin, ne fájjon neki semmi, ne kelljen vele lelkizni, vagy netán megvígasztalni néha.

Aztán meg az a baj, hogy milyen érzéketlen taplók a pasik. :D


Természetesen mindkét fél arra törekszik, hogy egy "normális" párt találjon, de emberek vagyunk, és sokaknak lehetnek kisebb nagyobb lelki gondjai, gátlásai, amiket ahelyett, hogy egy "oldd meg"-gel elintézünk, segítheténk a másiknak átlépni, mert egyedül olykor baromira nehéz.

2011. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem mire gondolsz. Tényleg, megmagyarázhatatlan a dolog egyébként. A lányok is beszélnek az elképzelt álompasijukról, közben egyáltalán nem olyanokkal járnak. Nem értem én se b*zdmeg :D Nehéz ezt megfogalmazni. Egyébként én is túljutottam ezen, a korombeli (20 éves vagyok) vagy kicsit fiatalabb lányokkal 1-2 hónapokat ha jártam, mert hihetetlen h hogyan látják a dolgokat, saját magukat se értik, hidd el nekem. A mostani barátnőm 26 éves...nagyon szép lány, nagyon értelmes, okos is. Ő már tapasztaltabb szerelmi téren, és hál Istennek értékel is engem, mindig mondja h milyen érett vagyok a koromhoz. Pedig nem vagyok érettebb mint a többi, csak normális, bazzeg :D Szóval sztem a probléma, amit irtál, sztem csak a fiatal p*csáknál áll fenn. Úgyhogy fel a fejjel, majd találsz valakit te is, meg a többi ilyen csávó is.
2011. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Sétálj velem", te adtad a legjobb választ.

Én is gyakran érzem így, amikor ezt-azt megtapasztalok. Soha nem értettem ezt az érzéketlenséget a fiúkkal szemben, mintha nekik tilos lenne, hogy fájjon bármi is.Még a legkeményebb férfi is szokott örlődni és szenvedni az elfojtott érzelmei miatt. Az egyik ismerősöm szerint (nő) az elfojtott érzelmek is belejátszanak abba, hogy a férfiak kevesebb ideig élnek, mert annyira tönkrevágja őket. Ő azt javasolja egyébként mindenkinek, ha valami problémája van, ne szégyellje maga előtt, ha megnedvesednek a szemei, ez természetes dolog egy férfinál is, legfeljebb ne mások előtt tegye!

Egyébként is, a való életben a beírók egyike sem mutathatja ki, mennyire fáj neki, ha visszautasítják, megalázzák, ha hosszú távon sikertelen. Legalább itt a neten hagy legyenek már emberek, ha a környezetükben nem lehetnek!


U.i. : Hogy csak egy példát mondjak: Egy lányt visszautasít egy fiú, máris összezuhan, akár hetekre is. Ha egy fiút visszautasít 100-200 lány és maga alá kerül, az előbbi csaj gúnyosan kiosztja, hogy "milyen férfi vagy te?!"

2011. okt. 13. 22:04
 8/8 A kérdező kommentje:
21.56, köszi a választ tőled is! :)
2011. okt. 13. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!