Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokaknak miért nincs önuralmuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokaknak miért nincs önuralmuk, türelmük ha kosszú magányban kell élniük egy-egy kapcsolat után? Nekd mennyi volt a legnagyobb idő egyedül? 18F

Figyelt kérdés

Nekem 8 hónapja nincsen társam, s bár borzalmas egyedül, plusz a szexuális élet teljes hiánya, a szánakozás fog el ha hallom a kortársaim azon bánkódni hogy "alig bírok magammal, 2 hete nem szexeltem" stb... Engem is borzalmasan kínoz a hiány minden nap, tombolnak a hormonok mégsem tehetek semmit, én egyszerűen elfogadtam hogy az exemmel való 1 éves kapcsolatom után a magány fogadott. (Az élet nem arról hogy azt kapjuk meg amit szeretnénk, hanem a lemondásról, beletörődésről)


Mi lehet annak oka hogy az emberek ennyire türelmetlenek? Te meddig voltál egyedül leghosszabb ideig egy kapcsolat után?


2012. febr. 23. 11:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
3 éve vagyok egyedül és egyáltalán nem érzem magam rosszul. Nem keresek párt, nem vágyok rá. Ha jön valaki akkor jön, ha nem nem én így jól vagyok. A szex meg eszembe sem jut amíg nem vagyok szerelmes.
2012. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Laylah ***** válasza:

Én is ilyen rockerféle vagyok :) Elég nehézkes így társra lelni, de nem lehetetlen, ha van egy jó baráti köröd, akikkel el tudsz járni szórakozni, ráadásul minden barátnak van egy csomó olyan lányismerőse, akiket nem ismersz :)

A szexet illetően, nekem is elég fura és nehéz volt kibírni az első pár hónapot szex nélkül, tekintve, hogy az első alkalomtól kezdve 3 éven keresztül mindig volt kivel... Nem alkalmi kapcsolatokról beszélek. :) Egyszer volt egy 7 hónapos kiesés, de személy szerint 2 hónap után lenyugodtam, addig persze a falat kapartam. Aztán volt egy fél éves kapcsolatom, azóta megint nincs senki (pedig lehetett volna már pár...), ennek most 9 hónapja. És még ki tudja, meddig nem lesz... De bírom. Ha eddig bírtam, ezután is :)


22/L

2012. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szia 13:47!


Neked is nagyon sok erőt kívánok ahhoz hogy bírjad a szex hiányát, rocker társ. :)

2012. febr. 23. 13:51
 14/15 anonim ***** válasza:
segítsetek egymáson...;)
2012. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Laylah ***** válasza:
13.47-nek Laylah a neve :) én tökéletesen bírom am, jelenleg egy fincsi kis távkapcsolatom van, 280 km van közöttünk (tavaly már jártunk XD), náluk nem mehetek, mert nincs hely, hozzánk nem jöhet, mert anyámék nem szeretik... Ez is megér egy külön kérdést :D
2012. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!