Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nállatok ez a fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nállatok ez a fajta megcsalás, hogy fér össze?

Figyelt kérdés

Van barátnőtök elméletileg szeretitek is, mégis megcsaljátok őket.. Valaki magyarázza már el nekem :D


Régebben benne votlam egy ilyen kavarásban, hogy a srácnak barátnője volt és velem csalta.. ( tudom nem szép dolog.. ) Beszélgettünk mondta,hogy korábban is voltak ilyen kapcsolatai a csajszi mellett, hónapokig.. Megértem ha 1×-2× félre k*r valaki, de hogy hónapokig ugy hogy " szereti " a barátnőjét?


2012. febr. 22. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen férfi nem szereti igazán a barátnőjét! :(
2012. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
szépvaaagy :D egyszer majd megtépáz 1 féltékeny csaj
2012. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam fordított helyzet volt. Nem én csaltam hanem engem.
2012. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ahogy kivettem az írásodból, nem tartott túl sokáig miután megtudtad...
2012. febr. 22. 20:54
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Ó, ez az a típus, aki olyan szeretetéhes! XD Am, mit gondolsz, mi az oka a megcsalásnak? Sokféle ok, sokféle eset. Az, h szereti a barátnőjét, még nem garancia arra, h nem csalja meg. (Van, aki veri a barátnőjét, miközben azt mondja, hogy szereti). Az ilyen pasit érdemes elkerülni.
2012. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt se értem, ha valaki szereti a másikat, akkor nem csalja meg.A történet innentől hazug, hiszen nem szereti a csajt, téged meg kihasznál/t .
2012. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Épp ez a kérdésem utolsó:)))

Nem épp kihasználásr ament, mert nem összejönni akartam vele afféle szórakozás volt részemről, régebb óta ismertem a srácot, mindig is bejöttünk egymásnak így gondoltam miért ne.. De most nem erről szeretnék csámcsogni hanem, hogy ez hogy fér össze!:)

2012. febr. 22. 21:43
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy fér össze, hogy az emberek képesek hazudni,ez a srác is.utolsó voltam megint.
2012. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Megérted, hogyha valaki egy-kétszer ,,félre k*r"?

Nagyon szép, mondhatom. Remélem téged is megfognak majd csalni.. Elvégre az nem olyan nagy gond, ugye?

2012. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

látom nem érted..:))))) semmi baj szívesen leírom neked..

szerintem te is hamarabb bocsájtanál meg 1-2 félrekacsintást mintha zsinórban több hónapig csalnak! Kérlek, ne kezdj el kötöszködni aztán abban, hogy te már egyett se bocsájtanál meg ez magánügy és senkit nem érdekel, hogy nállad hol van a tűrőképesség határa.

2012. febr. 24. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!