Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogyan érhetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogyan érhetném el hogy mégis kialakuljon közöttünk valami?

Figyelt kérdés
Van egy fiù aki tetszik...és tuti hogy én ish tetszem neki...de amikor beszéltem vele erről azt mondta hogy nagyon kedvel ..de szeretné ha baràtok maradnànk...sokan mondjàk hogy csak fél egy kapcsolattòl.
2012. febr. 19. 19:39
 1/1 anonim válasza:
ez kortól is függ szerintem:D de probáljlényegretörőbb lenni például ugy hogy mondd meg neki járni akarsz és válasszon.ad egy esélyt a kapcsolatotonak vagy elhalaszt egy esélyt mert hülye?:)
2012. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!