Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kelthetném fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kelthetném fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban, aki eléggé bejön. Szívesen megismerkednék vele de sajnos nincsen elég önbizalmam így ő valószínűleg észre sem vesz.. hogy tudnám elérni, hogy felfigyeljen rám anélkül, hogy hülyét kelljen csinálnom magamból?
2012. febr. 16. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért leírhatnád azt hogy eddig volt-e már valami köztetek(szemkontaktus akármi),hányadikosak vagytok?stb. hogy kicsit lehessen is segíteni!
2012. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gimi.. eggyel felettem jár nem még az sem ugyanis még ahhoz is nyúl vagyok :/ ha rám is nézne tuti elkapom a tekintetem szóval eléggé reménytelen a helyzet :/ pedig nagyon szeretném megismerni de így kb lehetetlen
2012. febr. 16. 22:20
 3/3 anonim ***** válasza:

ismerős helyzet... ha elhatároztad, hogy mindenképp adsz egy esélyt annak, hogy észrevegyen, akkor tényleg nagy bátorság kell. vagy menj oda hozzá vagy pedig jelöld be valamilyen közösségi oldalon. vagy használd a Barney-módszert (Így jártam anyátokkal) - egy barátnőd vigyen oda hozzá, és kérdezze meg, hogy iiiismered xy-t?:D

én is kis nyuszi voltam gimiben, nulla önbizalommal, és csak egyetem második évétől kezdtem normálisan ismerkedni, azóta minden oké (volt egy másfél éves kapcsolatom meg azóta egy másik, már másfél éve). kívánom, hogy nálad előbb megtörténjen, a "csoda" :) 23/L

2012. febr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!