Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a fősulin egy srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a fősulin egy srác, aki igencsak bejön. Viszont azt nem tudom eldönteni, hogy ő csak szimplán szimpatizál velem vagy esetleg többről is lehet szó. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Megdicséri a ruhámat, parfümömet, odajön dumálni, ha én megyek hozzá beszélni, akkor mondja, h milyen kedves vagyok. De ennyi, órákon kívül sosem találkoztunk még. Amúgy elég zárkózott vagyok, de már azon a ponton voltam, hogy beszélek vele, erre a napokba láttam facebookon egy közös képét egy csajjal (lehet csak én láttam bele többet, de mintha lenne köztük vmi). Ettől független uúgy viselkedik velem, mint régebben, de az kép (amúgy a fényképnek másnap nyoma se volt. ) elvette a bátorságomat. Félek a a visszautasítástól és csalódástól.
2012. febr. 12. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok egy lánnyal a fősulin, ő meg azt csinálta,hogy kirakta családi állapotát kapcsolatban-ra,no nekem az vette el az önbizalmam...és velem is úgy viselkedik mint régebben, na ez a szar helyzet,mert nem értem mire jó ez neki:/
2012. febr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Macs1209 ***** válasza:

Pici szádat kinyitod és megkérdezed. Ha félsz a visszauta-

sítástól és a csalódástól, 60 évesen is facebookot fogsz

nézegetni egyedül egy idősek otthonában.


Amúgy meg, a képpel ne foglalkozz. Nekem is volt olyan

kint, hogy boldog vagyok egy nő társaságában, vicc az,

hogy tizenéve barátok vagyunk, és a nő még nem is is-

merősöm online (viszont pár naponta mindig találkozunk).

2012. febr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a csalódás mindig benne van a pakliban...de meg kell probálnod...a leirás alapján szerintem van esélyed...azzal a képpel nem kell foglalkozni...sok embernek van közös képe a barátairol..szerintem ők is csak barátok...különben kint lenne h kapcsolatban vannak...szoval szerintem probáld meg, vagy ha nem mered akkor az egyik havárjával akit ismersz beszélgess, és hozd szoba a fiut is, biztos visszahallja a haverjátol:DD szóval hajrá!!!
2012. febr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező, ezektől mindenki fél, de őszintén mit veszíthetsz.

így is egy pocsék állapotban vagy, ha kiderül hogy tényleg nem akar tőled semmi akkor se leszek valójában semmivel "hátrébb", pont ugyan itt fogsz tartani ahol most. Ha viszont sikerül akkor egyértelműen nyersz a dolgon.


Failbuk pedig... pontosan arra jó hogy az ember túl sokat agyaljon a semmin, ahogy most te is. Szerintem próbálkozz aztán lesz ami lesz.

Ha meg sem próbálod, biztos hogy nem sikerül.

2012. febr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az,fészbúk,az,csak az,gratulálok fészbúkék
2012. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hali,

Köszönet minden hasznos/biztató választ adónak. :)

Lelkem mélyén tudom én, hogy beszélni kéne vele, de a megvalósítással még gondjaim vannak (félelem a visszautasítástól, stb...).

Meg aztán sokszor eszembe jut, hogy immár fél éve ismerjük egymást, szóval ha valamit is akarna tőlem valójában, akkor tán már rég lépett volna...


Jajj, mennyivel könnyebb lenne, ha csak fele ennyire lenék félénk... :DD

2012. febr. 20. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!