Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem bűn ronda VV...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem bűn ronda VV Seherezádé?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 00:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Szégyen, ha egy nő így néz ki szerintem. "

Ha legalább ilyen szép vagy mint ő akkor örülj neki ugyanis a Magyar lányok a legszebbek!!!

Mint Seherezádé és TE!!!

Lassan már nem tudunk kitűnni europából csak ezzel.

2012. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Te fogalom zavarban élsz!!

Nem bűn ronda, max. neked nem tetszik! Nekem is hol tetszik, hol nem. De az átlagtól szebb a lány, ezt el kell ismerni. És szépségről csak így érdemes, hogy valamihez képest szebb.

Pl. vegyük azt, hogy Eszter az átlagos szépségű nő.

Hozzá képest Kinga csúnyább, Seri szebb!

A bűn ronda az a cigányputriban élő igénytelen 60 éves cigányasszony, de nem a Seri!

2012. febr. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Én máshogy fogalmaznék... Próbálom ékszerekkel érzékeltetni, h megértsétek:

A Seherezádé egy nagyon olcsó, nagyon brutálisan ízléstelen, kifinomulatlan ócska bizsu.

A Kinga egy ezüstékszer nagyon egyedi dizájnnal, ami vagy nagyon tetszik valakinek, vagy nagyon nem.

Az Eszter egy jó minőségű, ízléses bizsu, ami kicsit gyári hibás, ezért picit formátlanra sikeredett.

A cigányputris asszony pedig egy darab megolvadt aluminium.

2012. febr. 13. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!