Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rá vagyok izgulva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rá vagyok izgulva szexuálisan a haveromra megmondjam neki? Félek hogy mit fog szólni

Figyelt kérdés

Van egy jó haverom, és mindig izgatott leszek ha hozzámér, oldalbabök stb. de néha akkor is, ha hozzám sem ér, sztem az illatától.

Nincs barátnője, nekem sem pasim. 1 1éves kapcsolatom volt, fél éve lett vége.

Nem tudom hogy reagálná le, ha megmondanám neki, hogy el tudnám vele képzelni hogy néha szexeljünk.

néha viccelődik ezzel, de nem tudom.


2012. febr. 9. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy egyszerűen csak egy férfira vágysz aki megdönget, nem feltétlenül rá. Csak ő van épp kéznél.
2012. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
zavarban is vagyok, sose csináltam ilyet. eddig csak az exemmel feküdtem le, de vele is úgy hogy jártunk.
2012. febr. 9. 13:53
 3/8 A kérdező kommentje:
nem, kifejezetten Őrá vagyok izgulva. más haverom, pasi nem hoz lázba. van egy pár aki próbálkozna, de pofán kenem őket, mert tőlük nem tetszik ha megérintenek.
2012. febr. 9. 13:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Én úgy hoznám ki a szitut, hogy megint viccelődnie kelljen azzal, hogy szexeljetek, és akkor kapnék az alkalmon, megkérdezném, hogy ezt mennyire gondolja komolyan.


28/n

2012. febr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Kérdezd meg tőle

Tudod mivel nincs bnője akkor biztos úgy van vele, "ha nincs ló jó a szamár is"

tuti befutó lehetsz

2012. febr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
kis k u r v a vagy!
2012. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
te meg hímr.ingyó
2012. febr. 10. 22:25
 8/8 anonim válasza:
mondd el neki , biztos ő isszeretnè ! :D
2012. febr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!