Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed ezen párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed ezen párkapcsolati kérdésekkel kapcsolatos elmélkedéseimmel?

Figyelt kérdés

A párválasztásnál mindkét fél szinte egyenértékűen szenved, harcol, olykor kínlódik, esetenként van hogy örömét leli a dologban. A párválasztásnál az esetek túlnyomó részében eredményesebbek az emberek ha hazudnak direkt jellemileg és egy olyan "férfias" vagy "nőies" képet mutatnak a másik felé amit a másik ha nem is kimondottan, de megkövetel, az öszinteségnek az esetek túlnyomó részében riasztó hatása lehet a másik számára, könnyen az egész próbálkozás végét jelentheti már a kezdeményezés elején. Szerencsésebb, ha előbb az illető megnyeri a másik fél tetszését, utána kezd el csak őszinte lenni (addig pedig, sajnos vagy nem sajnos, egy maszkot kell viselni)


A nők túlnyomó részének rossz fiú kell, aki nem felel meg ennek a kritériumnak az "nem izgalmas", illetve "átlagos", ha az illető férfi nem adja ki magát rossz fiúnak, hanem marad őszinte jófiú, nagy valószínűséggel nők sora fogja elutasítani, elképzelhető, hogy sokszor azzal az indokkal hogy "Nagyon helyes srác vagy, bárcsak ilyenből lenne több, de sajnos ez köztünk nem működhet stb" A lényeg tehát, hogy a nő nem szembesíti a férfit azzal hogy hogyan "kellene" viselkednie, helyette, hogy ne bántsa meg érzéseit, amivel sokszor bizony pont hogy nem a fiú javát szolgálja


Egy nő arra vágyik hogy öt cserkésszék be, nem pedig arra hogy "ö fusson a férfi után", jelküldözgetéssel szeretné felhívni magara a figyelmet, hogy a férfi úgymond vezesse a kapcsolatot (szándékosan ö hív randira és ö szabja meg a helyszínt, dominál az agyban, ö úgymond a "döntő fél" stb)


"Nem szabad" őszintének lenni egészen addig, míg el nem mélyülnek a dolgok, ez mindenkinél más más időtartam (Az őszinteség az adott egyén lelkének jó, akihez viszont őszinte az illető, annak kiábrándító lehet)


A párválasztás nem az öröm forrása, hanem egy kemény próba, amit ki kell állni, hogy boldogok lehessünk egy valódi kapcsolatban (addig pedig álarc és kemény munka mindkét féltől)


Igazán őszinte egy ember önmagához vagy másokhoz vagy egy mély párkapcsolatban, vagy szingli életében lehet (nem kell álarc)


2012. febr. 6. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
teljesen igaz!egy rossz fiu könnyeben szerez brátnőt mint egy jó fiu.
2012. febr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát igen.De az a baj szerintem,hogy ahol nincs őszinteség,az már nem is kapcsolat.Bár nekem nincs senkim,lehet,én gondolok valamit rosszul.22n
2012. febr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Valóban egy kapcsolat az őszinteségen alapul, szerintem már az elején is fontos az őszinte megnyilvánulás, hisz nem zsákba macskát akarok "venni", amikor megismerkedek egy lánnyal. A későbbiekben pedig elengedhetetlen!

17/F

2012. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

lehetséges, h vannak esetek, amelyekben igaz amit leírsz... de arra is gondolni kell, hogyha valaki hosszabb távra tervez, kapcsolatot akar, előbb utóbb úgyis kiderül, kinek milyen a valós természete, személyisége, és nagyobb csalódás akkor megszakítani a kapcsolatot vagy rájönni, hogy hazugság volt az egész, mintha már az elején tisztázódna, hogy a felek nem illenek össze


az én saját példám a párommal éles ellentéte az elméletednek, én eleve nem tudom megjátszani magam, de nem is akarom, mert szeretném, ha a társam olyannak fogadna el, amilyen vagyok... sajnos nőies ritkán vagyok, ha annak is tűnök első ránézésre, hamar kiderül, hogy túlságosan felszabadult, sokszor mocskosszájú, perverz, gátlástalan állat vagyok, aki mindemellé hisztis r.banccá is tud változni percek alatt, vagy éppen agyilag visszaesik 12 éves szintre minden előzmény nélkül. Velem együtt lenni olyan, mintha lenne egy időzített bomba skizofrén csajod. Nem szoktam ezt takargatni senki előtt, mert szeretném, ha csak azok maradnának mellettem, akik így fogadnak el.

A párom sem játszotta meg magát. Egy arrogáns, nagyképű se.gfej volt, aki azt hiszi, h minden nő őt akarja. Kb. 5 perc után kijelentette: "meg foglak dugni". Viszont az is kiderült róla, hogy van mire, hiszen elég sok intelligenciával és tájékozottsággal rendelkezik.A lényeg, hogy cseppet sem próbálta megjátszani magát, nyíltan kimondott mindent, ami eszébe jutott vagy amit tudni lehet róla. Nem mondom, hogy elsőre bejött, de valahogy mégsem tudtam végleg lerázni. Valahogy éreztem, hogy ebből valami jó fog kisülni. És tényleg. Fél éve együtt vagyunk, és tökéletes harmóniában, szerelemben. Épp az őszintesége volt az, ami megfogott benne elsőre, és a mai napig is 100%-ig megbízok benne. És tudom, hogy ő pedig épp a vadságomat, gátlástalanságomat szerette meg bennem először, ami másoknak inkább ellenszenves. Tetszett neki, hogy nyíltan a képébe vágom, mekkora se.gfej. Szóval a zsák megtalálta a foltját. Ha bármelyikünk is maszkot húzott volna, ma nem lennénk együtt szabadszájúan, gátlástalanul, arrogánsan, együtt idegesítve kedves embertársainkat.


22/L

2012. febr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Rövid véleményem: Hülyeség.

Hosszabban: Gyerekeknél még így működik, de 25 év felett már jellemzően tudják a felek, hogy nincs értelme játszadozni.

Én élveztem szinte az összes randimat, mert az első pillanattól kezdve magamat adtam és a 25 év feletti lányok is hasonlóan őszinték voltak. Hobbim volt a randizás, párkeresés.

Nőt akarsz. Felnőtt szeretnél lenni. Közben azt várod, hogy akik lepattintanak, azok írjanak rólad egy elemzést? 2-3 alaklom után rá lehet jönni, mit ront el az ember.

Nem kell a nőnek semmilyen jelet sem küldözgetnie. Ha szimpatikus, akkor közelíteni kell. Utána már jelezhet.


Biztos volt olyan lány, aki azt gondolta rólam, hogy ilyen az első randin, akkor milyen lehet valójában... De a barátnőmmel az első pillanattól kezdve őszinték voltunk egymáshoz. Sokkal stabilabb egy ilyen kapcsolat.

2012. febr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

egyrészt igazad van.

másrészt meg: ha megszereted, már nem akarsz előtte maszkot viselni. na itt jön a probléma, hogy ő nem beléd, hanem a maszkodba szerelmes. és ha leveted azt, jönnek a gondok, hogy nem is vagy olyan tökéletes + még hazudtál is.

2012. febr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs igazad, mert az őszinteség nagyon fontos már az elejétől!
2012. febr. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23:20 Ez tök jó:)
2012. febr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Érdemes elolvasnod xyzxyz123123 hozzászólását (hozzászólásait) ezen a linken:

[link]


Ugyan ebben a témában írtam, egyszerűbb ott elolvasni, mint ide beilleszteni.

2012. febr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdekesnek találtam az elmélkedést és nagyon igaznak. Felhozom a kedvenceim közé.
2013. szept. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!