Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek van lelke?

Figyelt kérdés
szerintem nincs.
2012. febr. 5. 12:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Édes kisfiam!

Nőből születtél, nő gondoskodott rólad, nő nevelt fel és alapból, fogantatás után is nő voltál, csak kaptál olyan hormon bombát, amitől fütyid nőtt, szóval nem sok választ el tőlünk.

A nőknek is ugyanúgy van lelke, a nők is ugyanúgy emberek, ha tetszik, ha nem.

2012. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
26%
egyértelműen nincs!
2012. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
ahhoz nem feltétlen kell lélek hogy felnevelj valakit, úgyhogy ez nem érv, mindenesetre kösz a válaszokat érdekes gondolatokat mondtatok.
2012. febr. 5. 16:12
 24/27 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne, hogy te miből jutottál a saját véleményedre? Mert én nem tudnék olyan példát mondani ami igazolná azt, hogy nincs lelkünk. És ha létezik is ilyen példa, könnyen igaz lehet a férfiakra is.

Az ő lelkük létezését mi igazolja?

2012. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan mint amikor az egyik régi egyházi zsinaton azt tárgyalták, hogy a nő embernek számít-e. Nem értem, hogy a nőket mért kell alábecsülni. Nem mindegyik nő gonosz és érzéketlen. A régi ókori vallások tisztelték a nőket a termékenységük miatt. Nem azt mondom, hogy bálványozni kell a nőket, de nem kéne megalázni meg általánosítani őket.
2012. szept. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Kissé hímsoviniszta beütésed van .
2012. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nagy hányadának nincs lelke mert minden róluk szól. Férfinak kell gürizni értük, és elszemtelenedtek, sokan ezt kihasználják minden téren. Csak remélni tudom, hogy van pár normális is közöttük. Bocs, tapasztalat. Rendes lányok is biztos vannak kis számban, ők ne vegyék ezt magukra. Többi meg kukába való úgy is.
2017. máj. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!