Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek van lelke?

Figyelt kérdés
szerintem nincs.
2012. febr. 5. 12:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

ők a sátán szüleményei és azért vannak itt, hogy elrabolják a spermád.... nagyon-nagyon gonosz teremtmények


néha még a távirányító is kell nekik !!!! :(

2012. febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
a lélek legyen az ami egy kutya gondolatvilágát megkülönbözteti egy emberétől.(és ember alatt itt most a férfit értem mert a nő csak lélekkel rendelkező lénynek igyekszik látszani.) attól még hogy nem ismerjük a "lélek" szóval jelölt valami mibenlétét attól még definiálható sokféleképpen.
2012. febr. 5. 13:15
 13/27 /Anita_'94/ ***** válasza:
Nekem ugyan nincs (állítólag), de a nagy többségnek azért van...
2012. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
A kutyának miért ne lenne lelke? :D
2012. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 DonKartács ***** válasza:
34%
Én szerintem van lelkük !! Csak ép lelkiismeretük nincs :D
2012. febr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
most így definiáltam egy kedves érdeklődőnek. (ha ez egy filozófiai tárgyú kérdés volna akkor sokkal pontosabb definíciót adnék, de nekünk jelen esetben ez most elég. még sok is mert a kedves érdeklődő csak kötekedni próbált, esze ágában sem volt válaszolni.)
2012. febr. 5. 13:25
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tanuljál a holnapi röpdogára :D mint hogy ilyen hülyeségeket fejtegetsz.
2012. febr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
szerintem nem hülyeség
2012. febr. 5. 13:38
 19/27 anonim ***** válasza:
80%

Akkor ajánlom egy régebbi kérdésemet, hogy komolyabban gondolkozz el a dolgon, mert az a kutyás dolog elég gyengécske.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-karm..


És még azt hozzátenném, hogy miféle biológiai folyamat eredményezhet olyat, hogy a férfinak van lelke a nőnek meg nem? És mi van a transzvesztitákkal? Nemcserélőkkel? Aszexuálisokkal?


Sértődöttségedben olyan területre merészkedtél, amihez még kicsi vagy, úgyhogy inkább fújj visszavonulót, sírd ki magad aztán térj vissza az életbe.

2012. febr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
90%
hát te tényleg nagyon buta vagy,már ne is haragudj....pasikból is vannak bunkók és kedvesek,ahogy lányokból is...az hogy rossz időszakon vagy túl/épp benne vagy az nem jelenti hogy mindenki ilyen....nagyon melléfogtál ezzel és ha már itt tartunk neked sincs ennyi erővel lelked,mert képes vagy megbántani minden nőt,lányt 1-2 csaj miatt....
2012. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!