Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebook. Ti is észrevettétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook. Ti is észrevettétek, h meg lehet nézni, kik nézik meg legtöbbet az adatlapodat?

Figyelt kérdés
De most tényleg,...egyszerűbb mint gondoltam,csak rámegyek az ismerőseimre,majd megnyomom azt az izét,az ikonok vagy mi,és akkor ott a legtetején mindig ugyanazok a személyek vannak,és egész véletlenül pont azok akikkel a való életben is jóban vagyok,vagy tudom róla,h kedvel.Először nem akartam elhinni,de aztán megnéztem több ismerősömét is,és náluk is azok a személyek voltak a tetején akikkel jóban vannak,tehát ebből arra merek következtetni,h ez helytálló,kérdezem: Ti is észrevettétek? Vagy csak nekem tűnt fel? Ha ez igaz,ebből sok dologra rá lehetne jönni,pl: kinek jössz be,kivel érdemes kapcsolatot teremteni.stb.
2012. jan. 27. 13:51
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
nem értitek...itt most nem a facebook a lényeg,én is csak heti rendszerességgel nézek rá,de ezt a dolgot én észrevettem,és megfigyeltem,vagyis egy barátnőm mutatta nekem, nem a facebookon van itt a hangsúly,hanem azon,h ha nem látod a megfelelő jeleket a parnereden,ha más nem ez alapján rá lehet jönni,h bejössz e neki,vagy kedvel e téged,vagy legalábbis érdeklődik irántad,ha már az adatlapodat megnézi. Csak érdekesség képpen említettem,nem kell mindjárt szidni, de ha nme hiszitek el,nézzétek meg a saját adatlapotokat,már ha van. Amúgy az ezen az oldalon való nyálcsorgatás mennyivel értelmesebb mint a facebook? he? Ott legalább tudom kivel beszélek, itt meg név és arc nélkül könnyű okosnak lenni-.-
2012. jan. 27. 14:10
 12/23 A kérdező kommentje:
de nekem már hónapok óta ugyanazok az arcok vannak ott,és velük vagyok jóban,ja meg volt egy lány akivel régen nagyon jóban voltam,de megutáltuk egymást,és például eltűnt a tetjéről,amióta nem beszélünk.
2012. jan. 27. 14:14
 13/23 A kérdező kommentje:
nyílván aki nem használja annyit,vagy nincsenek barátai,vagy elegendő ismerőse,és mondjuk senki nem nézi meg az adatlapját,annak odakerülhet bárki, ez azok számára lehet érdekes,akik néha használják is,legalább heti rendszerességgel mint én
2012. jan. 27. 14:16
 14/23 anonim ***** válasza:
93%

nézd nekem van olyan ember, akiről tudom, hogy napi szinten megnézi a profilomat(mondta és én is meg szoktam az övét), mégsem szerepel a listámon, viszont olyan ismerős, akivel alig tartom a kapcsolatot, igen

(és nem fiú)

2012. jan. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, de ha frissítem mindig másképpen jön a lista, tehát lehet nálad pont jó, de nálam olyan emberek akikkel már nagyon régen nem beszéltem.
2012. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Van egy ember, akit naponta megnézek, nem vagyok ismerőse, ja és látom az üzenőfalát. Na ezzel mit kezdesz?:-)
2012. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
nemhiszeeem :D én megnéztem és nem hiszem h azok az emberek az adatlapomat bújják xD vagy nemtom..am ezen gondolkodtam én is..
2012. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Pj0tr ***** válasza:
Oda kapcsolattartás szinten kerülnek az emberek. Próbálja belőni a baráti kört, és az egymást like-ogató emberek elsők. Nem ismerem a pontos algoritmust de nem úgy van ahogy mondod.
2012. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
arra nem gondolsz hogy lehet hogy az alapján adja ki az ismerősöket, akiket te nézel?
2012. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
xD te nagyon értelmes,az csak frissités:D:D
2012. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!