Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebook. Ti is észrevettétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook. Ti is észrevettétek, h meg lehet nézni, kik nézik meg legtöbbet az adatlapodat?

Figyelt kérdés
De most tényleg,...egyszerűbb mint gondoltam,csak rámegyek az ismerőseimre,majd megnyomom azt az izét,az ikonok vagy mi,és akkor ott a legtetején mindig ugyanazok a személyek vannak,és egész véletlenül pont azok akikkel a való életben is jóban vagyok,vagy tudom róla,h kedvel.Először nem akartam elhinni,de aztán megnéztem több ismerősömét is,és náluk is azok a személyek voltak a tetején akikkel jóban vannak,tehát ebből arra merek következtetni,h ez helytálló,kérdezem: Ti is észrevettétek? Vagy csak nekem tűnt fel? Ha ez igaz,ebből sok dologra rá lehetne jönni,pl: kinek jössz be,kivel érdemes kapcsolatot teremteni.stb.
2012. jan. 27. 13:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
És mi van azokkal akiknek nem vagy bejelölve ?
2012. jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
NE unatkozz ennyire, keres valami MÁS fajta hobbit.
2012. jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

jujjjjjjjjj de jóóó,végre ezazzzzzzzzzzz


Egyre jobban irritál ez a faszbúk.Nem lehet valahogy vírust dobni rájuk?:/:D

2012. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
De mire kattintasz rá, hogy lásd? Milyen ikonra gondolsz?
2012. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
és akik nincsenek bejelölve azokkal mi van?
2012. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

aki nincs bejelölve az nem nézi meg,az nem tudja:P különben is le van tiltva az üzifalam az ismeretlenek előtt.,


de szerintem ez iagaz lehet,mert van egy fiú akivel bejövünk egymásnak és nekem ő ott van a legtetején,és neki is ott vagyok én. meg van egy másik,akinek tudom,h bejövök,és az is ott van a tetjén,de nekem ő nem jön be,ezért én nem vagyok ott nála a tetején.ebből következtettem,h ez így helyes. akkor harmónikus a kapcsolat két ember között,ha mindketten ott vannak egymásnak a tetején

2012. jan. 27. 13:57
 7/23 A kérdező kommentje:
úgy nézem meg,hpogy réámegyek az ismerősökre,aztán nem abc sorrendbe nézem őket,hanem rákattintok arra h ilyen ikon szerint jöjjenek le az ismerőseim profilképei,és ott nálam az első 15 ember mindig ugyanaz,és valóban ők nézik meg legtöbbet az adatlapomat,ez tuti
2012. jan. 27. 14:00
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
KI A SZ@RT ÉRDEKEL A FÉSZBÚK?BAZZEG !!!!!!!!!!
2012. jan. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
remélem tévedsz:D
2012. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
ez csak véletlen, uccsó frissítés, aktivitás alapján csoportosít
2012. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!