Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lefekszel vele így (bőv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefekszel vele így (bőv lent) akkor beleszeretsz?

Figyelt kérdés

Élsz egy nagyon boldog párkapcsolatba, ahol kölcsönösen szeretitek egymást, de ha pl a nő lefekszik mással, abba beleszeret?


Ez csak tudományosan érdekel ez a kérdés.


Tapasztalatot is mondhattok, várom a véleményeteket.

Kort és nem-et is írjatok!


2012. jan. 18. 22:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha ez az elmélet igaz lenne, akkor gyakorlatilag a szexkapcsolat, mint fogalom nem létezne, mert kivétel nélkül mindenhol jelen lennének az érzelmek.


Persze ez nem azt jelenti,hogy nem szerethet bele az illetőbe, de ez egyáltalán nem törvényszerű.

2012. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha nagyon boldog párkapcsolatban élek és szeretjük egymást, akkor nem fekszek le mással. (Meg amúgy sem ha van valakim). Esetleg akkor szerethetsz bele másba, ha már nem vagy szerelmes a párodba. Szerintem nem lehet egyszerre 2 embert szeretni (szerelemből biztosan nem).

20L

2012. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Boldog kapcsolatban nem fekszem le mással. Ha boldogtalan a párkapcsolat akkor igen, de nem feltétlenül szeretek bele.

Sőt, akkor inkább beleszeretek, ha nem fekszem le vele. :)

33N

2012. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Beleszeret, nem szeret bele...Inkább úgy fogalmaznám, hogy ha valakivel tartós viszont létesít, ott megjelennek az érzelmek. Tévedésbe ne essünk: általában mindig a már meglévő párját válassza az illető.


24/n

2012. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Utolsó:

"Tévedésbe ne essünk: általában mindig a már meglévő párját válassza az illető."


Mármint melyik a tévedés?

Hogy mindig a meglévő párját válassza.

vagy

Mindig a másikat?

2012. jan. 18. 22:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Azt akartam mondani, hogy az esetek többségében a kapcsolatban élő fél a párját válassza és nem a szeretőjét. Felméréseim alapján ez úgy 98%-ra rúg. :) (szerencsére nem én vagyok az alany)
2012. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én sosem értettem, hogy lehetne egy szextől beleszeretni valakibe... hisz a beleszeretés az egész lénye miatt történik, a szex meg csak egy rövid fizikai tevékenység.
2012. jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Lehet beleszeret de nem a szex miatt..

20/N

2012. jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
akkor mi más miatt?
2012. jan. 18. 23:12
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem, mert különben sokkal több lenne a nemi erőszak.
2012. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!