Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kissé "vicces" kavarodás. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé "vicces" kavarodás. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Ti mit csinálnátok, ha anyukátok összejönne egy pasival,akiről később kiderülne, hogy a legjobb barátnőtök szerelmének az apja..ÉS az összeköltözés témán gondolkodnának, így ugye 1 házba költöznék a barátnőm szerelmével.A pasi mellesleg nekem is nagyon bejön..

Ti ezt a helyzetet, hogy kezelnétek?

A barátnőm még nem tud erről az egészről, szerintetek elmondjam neki, vagy majd ha csak költözünk akkor? :/

15L


2012. jan. 18. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
tulképpen ő a mostoha testvéred lesz, ebből max szexkapcsolat lehet, úgyhogy hajrá. abarátnőd meg szard le ő se foglalkozna veled.
2012. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Istenem ez mennyire izgi, reggel/éjjel átosonni a szobájába egy kis hancúrra:D na jó,komolyan, lehet,hogy nagyon jóban lesztek és mindent megbeszéltek:)

vagy az lesz,hogy jóban lesztek,mintha a bátyád lenne és meghagyod barátnődnek vagy nem is fog bírni a srác vagy összejössz a sráccal. mostohatesód lesz valóban, de igazából szerintem ez annyira nem gáz.

2012. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De úristen..Én nem tudnék rá mostoha tesóként nézni. :/

Azért eltudnám viselni, hogy pár méterre legyen tőlem minden este.. :$ De azért elég "izé" lenne ez nap mint nap,és ha össze jönnék vele mit mondanának már rólam? Azt hinnék a tesómmal járok.

2012. jan. 18. 19:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szex
2012. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom ezt az egészet. És a bnőm is tuti besértődik majd h vele leszek 1 házba meg minden..
2012. jan. 18. 20:01
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó most mindenki egyből menne szexelni hozzá???
2012. jan. 18. 20:02
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
mondtam, hogy nem szabad vele párkapcsolatot létesítened, csak szexuális kapcsolat lehet ... és az is titokban
2012. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Anyám is rittig az apját találja meg abból a sok pasiból -.-

Én nem csak szexet akarok tőle..=/

2012. jan. 18. 20:11
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Te cukiságom!

Áruld már el nekem légy szíves, hogy ha ez a barátnődnek nem tetszik, akkor a két felnőtt majd azt fogja mondani, hogy "Jaj, bocsi kis csaj, akkor mi inkább nem költözünk össze, nehogy a kicsi szívednek rosszul essen!!" ?????

Vagy ha a barátnőd azt mondja, h öri-hari, akkor te kiköltözöl a híd alá??

ugyan már!!!

Te meg eldöntöd szépen, hogy egy fallosz a fontosabb, vagy egy barátság. Bár ha ilyen gondolataid vannak, hogy te is össze akarsz állni a csávóval, akkor igen csak megkérdőjelezném ezt a bizonyos "barátságot"

2012. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Háááát a híd alá nem költöznék ki :D

Attól még barátok vagyunk..de most pasi témában miért lenne kötelező mindig nekem engedni??!

2012. jan. 19. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!