Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemezés után miért ilyenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemezés után miért ilyenek a csajok?

Figyelt kérdés

Ha szemezek egy csajjal, sűrűn előfordul h otána, mikor odamegyek.. és "elkezdünk beszélgetni" hát gyakorlatilag annyi a beszélgetés h kérdezek valamit ő meg "igen", "nem"

és egyéb egyszavas válaszokat ad. (ma is ugyanez volt, és tök égő volt..)

Most ilyenkor mit akarnak a csajok? Vagy ha nem érdeklem, miért szemezik velem?


2012. jan. 17. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdéseket teszed fel rosszul, ne azt kérdezd hogy szeret-e a sütit, hanem nyíltan kérdezz, hogy mit gondol erről, mit csinálna azzal, stb..
2012. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Zavarban vannak!!!! Én is sokszor zavarban voltam, és azt hitték nem akarok beszélgetni, pedig az ellenkezője volt! Haggy időt, légy türelmes, hogy megtudd tényleg nem érdekled, vagy csak zavarban van, ahogy mondom:)
2012. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Jó kérdés. Nesze neked, hogy a "csajok a határozott, magabiztos fiúkat" szeretik... Aztán meg tojnak a fejükre:D Ki érti őket?!
2012. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jó, de így kérdezgetek mindenfélét, de közbe van, hogy rám se néz.. :|

Akkor mondjátok már el milyen kérdéseket tegyek fel :D

Mert mondjuk buszon szoktam azzal indítani, h "csinos vagy.." meg bemutatkozom.. megkérdezem, hol száll le, aztán egy pár kérdés.. de ha nem válaszol normálisan, és nem is kérdez.. ?

2012. jan. 17. 16:08
 5/12 A kérdező kommentje:
Ilyen már előfurdult párszor.. és olyan cukinek érzem az egészet.. :/
2012. jan. 17. 16:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak szívat a szemezéssel, és igazából csúnyának tart.
2012. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak az önbizalmukat akarják növelni. Mivel odamész, egyből elkönyvelik magukban, hogy milyen szépek stb. De igazából nem akarnak tőled semmit. Ugyanaz, mint a társkeresőkön.
2012. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

O.o értem.. és ilyenkor simán üljek át máshova?

ammúgy nem tartom magam csúnyának, de egy kicsit önbizalomhiányos vagyok (nem a külsőm miatt)

2012. jan. 17. 16:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem... Válts vele 2 mondatot és, ha azt tapasztalod, hogy alig kérdez stb... Akkor hagyd ott a francba egy szó nélkül. Ebből az fog nekik lejönni, hogy leszarod őket, hiszen találsz majd mást.:)
2012. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Oké :)

Szerencsére megláttam haverom, szal mentem hozzá beszélgetni.

Jah, amm 17, és fiu vagyok :)

2012. jan. 17. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!