Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőrös has?! Pedig lány vagyok!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrös has?! Pedig lány vagyok!

Figyelt kérdés
Szőrös a hasam a köldököm alatt lány létemre :( milyen módszer lenne a legalkalmasabb leszedni? Lányok nektek is van ilyen vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? ;(
2012. jan. 16. 23:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem is szõrös, annyira idegesit, de nem merem leszedni, règebben gyantàztam, de egyre erõseb lett, igyhàt abba hagytam...
2012. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem is szőrös, régebben 12-13 éves voltam mikor elkezdett szőrösödni, nem mertem vele semmit csinálni aztán 1-2 év múlva erősebb szőrszálak lettek úgyhogy elkezdtem gyantázni/epilátorozni és ma már még több szőr van. Tavaly nyáron azt vettem észre hogy már nem is csak a köldököm alatt van hanem felette is, nem rég vettem észre hogy az egész hasam szőrös, igazából csak a köldököm alatt és felett olyan erősek a szőrszálak hogy ránézésből látszik, a többit csak az veszi észre aki jobban megnézni de engem így is zavar, ezért arra gondoltam, hogy majd nyáron ha megyek strandra veszek szőkítőport és befestem azzal hátha valamit segít..már nem merem gyantázni hátha még több lesz.

19/L

2012. márc. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nekem is szőrös a hasam anyukám gyantázza és kozmetikus és mondta szokta csinálni másoknak is szóval fel a fejjel :)
2012. márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem a problémád! Ugyanígy érzek. Pont ugyan ez a gondom nekem is, de nem merek csinálni vele semmit, nehogy rosszabb legyen.
2013. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ajánlom a gyantát mert az úgy tudom hagymástol szedi ki a szőtt.
2013. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
95%
nekem is igy volt hogy láttam hogy van pár szőrszál a hasamon ezért leborotváltam aztán nem csak a köldököm alatt hanem mindenfelé és tökre megerősödött énse tudtam mit csináljak mert szülöknek ciki szolni hogy : Héé anya szőrös a hasam..xd szóval gyantán gondolkodok de nemtudom jó lenne valami végleseg megoldás barátnőim szőkék és nem látszodik nekik .. és most pont strand szezon van.. elég gáz lenne szőrös hasal járkálni..xd
2014. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!