Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőrös has?! Pedig lány vagyok!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrös has?! Pedig lány vagyok!

Figyelt kérdés
Szőrös a hasam a köldököm alatt lány létemre :( milyen módszer lenne a legalkalmasabb leszedni? Lányok nektek is van ilyen vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? ;(
2012. jan. 16. 23:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én gyantáznám a helyedben...
2012. jan. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem szinte mindenkiek van ott valamennyi szőr, csak van, akinek kevesebb és világosabb, csak kis pihék és szinte nem is látszik. Másoknak meg sötétebb és jobban látszik. Ha neked nagyon erős a szőröd és nagyon látszik és téged zavar akkor gyantázd/elpiláld/borotváld le. :) De ne izgulj, semmi baj nincs ezzel. Egyszerűen csak erősebbek a szőrszálaid.


23/l

2012. jan. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi :) eddig vagy szőrtelenítő krémmel csináltam vagy csipesszel de már egyre sűrűbb meg sötétebb így is, borotvával már meg sem merem próbálni :S
2012. jan. 16. 23:37
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg probáld meg gyantával. Gondolom nem nagy felület. Egy vagy két húzás és kész is. Jobb, mint elpilátorral vagy csipesszel egyesével kiszedni, de nem erősíti úgy meg, mint a borotvan. :)


23/l

2012. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is az.:( Régen,elkezdtem borotválni,amikor még nem is volt vészes..fiatalabb voltam,nem is tudtam mit okoz a borotva.:/

És már elég durva.:( Jóó,azért nem olyan,mint egy férfinak,de nem oylan szép.Gyantázz,én azt ajánlom !!

Ha fáj is,de tartósabb és talán ettől kopni is fog a szőr, borotvától meg csak erősödik.:S

2012. jan. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek nehogy még inkább erősödjön :S de a gyantát ki fogom próbálni csak arra is mindig várni kell, hogy megnőjön.
2012. jan. 16. 23:48
 7/16 anonim ***** válasza:
3%
Nem lehet szép látvány:S
2012. jan. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem is van ott par erosebb szorszal. Engen is zavar, en mindig kiszedegetem csipesszel. Annyira sok nincsen, hogy gyantaznom kelljen.
2012. jan. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2%
Lehet meglepő amit mondok, de mindenkinek szőrös :O ehhez mit szólsz... Ha nem hosszú és szőke ne csinálj vele semmit tökre felesleges. Nekem is szőrös a combom, de mive szőke és nem látszik minek szedném le? Ha nagyon zavar szabadul meg tőle gyantával, de kozmetikus csinálja... Amúgy ki fog röhögni, hasat gyantázni nem szokás...
2012. jan. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy röhög ki a kozmetikus. Egyrészt ebből él, nem fog elküldeni egy fizető vendéget. Másrészt emg cifrábbakat is látott, mint néhány szőrszálat a hason. Menj el nyugodtan, Kérdező. Vagy akár otthon is megcsinálhatod magadnak. Ez nem olyan nehéz. Könnyű hozzáférni és nem is nagy felület. :)
2012. jan. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!