Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lányt válasszam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt válasszam a kettő közül? 20/f . Részletek lent

Figyelt kérdés

Szóval én egy 20 éves egyetemista srác vagyok. Van egy csaj aki hajt rám, tényleg jól néz ki nem erről van szó és én is vonzódtam hozzá, de aztán az egyik csoporttársammal 1-2 szóváltásba keveredtem és ő pedig maga a... szóval gyönyörűen néz ki.


Tudom, hogy szimpatikus vagyok a 2. csajnak is, és ha kicsit ráhajtanék össze is jöhetnék vele. Az első csajjal viszont akár ebben a percben, mert belém van zúgva, félreértés ne essék ő is szép.


2012. jan. 11. 23:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A legbiztosabb, ha az elsőt választod. Ő beléd van zúgva meg minden, szóval légy biztos a dolgodban, tehát azt mondom én is neked, hogy az elsőt válaszd.
2012. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha mindkettő teljesen egyforma szinten áll nálad, akkor az első nyilván...

viszont, ha második jobban tetszik vagy szimpatikusabb...stb, akkor pedig küzdj érte egy kicsit, és válaszd őt...

de igazából ezt neked kéne eldöntened.

2012. jan. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk ismerd meg őket... Komolyan, hogy lehet ilyet kérdezni? Ha dugni akarsz, akkor nem mindegy? Ha meg nem, akkor ne az döntsön már, h mikor kaphatod meg, és hogy hogyan néz ki. Nem gondolod, hogy ennél több motiváció kell egy kapcsolathoz???
2012. jan. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
az elsőt,mert őt még nem láttad élőben jól gondolom?(max 1x berúgva) tehát egyértelműen ő a szebb, a fullosabb és mindenki álma. a második nem gyönyörű, csak kanos vagy, na csoki
2012. jan. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ne már...te hülye f*sz...hogy lehet vki ilyen szerencsétlen!
2012. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amelyiknek nagyobb a csöcse
2012. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!