Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha jártok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha jártok egy férfival aki egyik napról a másikra hirtelen eltűnik? Keresnétek, vagy hagynátok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 16:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nos?
2012. jan. 7. 16:39
 12/15 anonim ***** válasza:

drága kérdező!

hagyd őt a francba és találkozz inkább velem..

2012. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
nqekem volt egy ilyen pasim, szégyellte h szarul él, ezért sose mert elvinni hozzájuk, aztán 5 honap után egyszercsak eltűnt 5 hétre, sehol nem értem utol. aztán visszajött bocsánatért esedezve, elvileg nagyon rosszul volt, muszáj volt visszavonulnia, meg ki kellet rohannia külföldre, stb. ok, még 1x megpróbáltuk, megint eltűnt 3 hétre, na akkor hagytam ott, velem ilyet ne játszanak, nem vagyok én rongy amit csak odébb dobnak. utána még hónapokig könyörgött, küldött virágot, meg stb. fájt nagyon, de addigra már tudtam hogy elég piszkos ügyekben van bent a keze/lába, drogos ügyei vannak, pedig alapvetően rendes gyerek volt. azóta találtam jobbat nála és hányingerem van ha eszembe jut :D
2012. jan. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszi a normális választ :)
2012. jan. 7. 20:36
 15/15 anonim ***** válasza:
Biztos nyomós oka van rá, hogy rád sem b*szik. Előbb nézz magadba!
2012. jan. 9. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!