Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elítélnétek egy 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elítélnétek egy 16 éves lányt ezért?

Figyelt kérdés

Smárolgatott fiúkkal (nem egy nap),így kb. két hetente mással,buliban. Egyikükkel sem feküdt le,csak csók.

Összesen 12 fiú..

szerintetek?


2012. jan. 6. 23:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Tudom most még csak smárolsz, de később lesz több is nyugi. Csak előrevetítettem a jövőt. :-)
2012. jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Ne légy ebben olyan biztos..

És amúgy,előrevetíted a jövőt,igen? Érdekes,a saját barátommal nem bírtam lefeküdni..


Na,de haggyuk,úgyse hiszed el gondolom,nem várom a további kommentjeid..köszönöm!

2012. jan. 7. 15:05
 23/27 anonim ***** válasza:
"És amúgy,előrevetíted a jövőt,igen? Érdekes,a saját barátommal nem bírtam lefeküdni.. " Remélem látod, hogy azt írod, amit én is...
2012. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

rendben..legyen igazad ...

csak a kérdésre várom a másoktól a választ..tőled nem kérnék.:)

2012. jan. 7. 15:14
 25/27 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a magánügye, de ha én megtudnám a kiszemeltemről, nem kéne.
2012. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
és ez mire jó?jó,hogy ku**ának tartanak?
2012. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
de minek írsz a kérdésben 3.személyben,hogyha a válaszoknál már felvállalod,hogy te voltál?:|
2012. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!