Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elítélnétek egy 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elítélnétek egy 16 éves lányt ezért?

Figyelt kérdés

Smárolgatott fiúkkal (nem egy nap),így kb. két hetente mással,buliban. Egyikükkel sem feküdt le,csak csók.

Összesen 12 fiú..

szerintetek?


2012. jan. 6. 23:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
nem ítélem el. igazából az ilyen lányokhoz úgy állok hozzá hogy tipikusan 1éjszakára valóak de kapcsolatra nem kellenek
2012. jan. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
23:45-ös : nekem is arra valóak azok a fiúk..(de nem szexuálisan persze,odáig nem megyek el)
2012. jan. 6. 23:47
 13/27 anonim válasza:
megvan a véleményem róla.És csodálkoznak a fiatalok amikor megerőszakolják őket...
2012. jan. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Hát, nem örülnék neki. Nem túl jó érzés olyan lányt fűzni, aki ilyeneket csinál. Olyan komolytalan lesz az egész. Én gürizem, megpróbálom lekötelezni, megismerni ő pedig ilyen könnyen kapható.. És nem is az lenne vele a bajom, hogy én nem kaptam a jóból, mert lehet kapnék én is. Hanem az, hogy nem kell érte semmit sem tenni, viszont én még is szeretnék, mert többet gondolok ennél.

Na ez a baj itt!

2012. jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
48%
Én ismerek olyan lányt, aki 16 és minimum 25 pasival csókolózott, általában nem józanul, lányokat még bele se számoltam. Viszont nem ítélem el a 12-t, fiatal és ha nem volt szex, akkor ez így rendben is van... SZERINTEM.
2012. jan. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el. Inkább ezért a "felejteni akartam" kamu dumáért. Ha neked napi 10 f*sz kéne, akkor 10 kéne. De ne azt mond, hogy felejteni akartál, mert ezzel még saját magadnak is hazudsz...
2012. jan. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

te vagy az Eszti?:)

egyik lány ismerősöm ugyan ezt csinálja:D minden bulin valakivel smárol de ettől egyáltalán nem ribanc...nincs ezzel semmi gond aki meg le ribancozz gondolj arra hogy azoknak sosem jön össze semmi és csak elkeseredettségükben írnak ilyeneket

2012. jan. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem vagyok Eszti amúgy:) És nem is minden buliban smárolgattam..


Meg,ha egy fiú komolyabban érdekel amúgy,nem szoktam egyből smárolni vele..ha már kapcsolatra gondolok,akkor nálam azért meg kell dolgozni.


És akárki is hozta szóba a megerőszakolást,az elég hülyeség volt most..azért,ha hagynám,hogy simogassanak is stb.,és erőszakosabb a tag,megértem,de így?! ez csak csók.:/ Azért nem kell egyből ennyire durva dolgokra gondolni.

2012. jan. 7. 14:30
 19/27 anonim ***** válasza:
Szóval aki arra vetemedne, hogy kapcsolatba kerüljön veled, az majd 1 hónap múlva kaphat 1 arcra puszit, aki meg nem érdekel, annak a wc-n kivered ? Jól értem a szituációt ? :D
2012. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Utolsó, olvass vissza.. amúgy kímélhettél volna a "hasznos" hozzászólásoddal.
2012. jan. 7. 14:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!