Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvileg a hüvelyi orgazmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg a hüvelyi orgazmus 20mp-ig tart kb. Nekem ugyanannyi ideig tart mint a csikló és nem sok különbséget érzek. Más hogy van vele?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=WHXtEy2NBhU

23:29nél mondja .


Nekem ugyanolyan mindkettő orgazmusom szinte. Csak álmomban van csak nagyon intenzív iszonyat jó orgazmusom.(Ezt úgy értséget hogy miközben alszom és vmi szexuálisat álmodok van hogy orgazmusom van és az valami baromi jó. Összesem lehet hasonlítani azzal mikor szex közbe megyek el vagy mikor magamat viszem el)


2012. jan. 5. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:

a te tested. Általános sablon megállapítások arra jók ,hogy kezelni tudjuk az információt.


Szóval ha ettől a te szervezeted eltér ,az teljesen normális!

2012. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
persze , csak kiváncsi vagyok hogy vajon másnak hogy van ez .
2012. jan. 5. 23:35
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Valószínűleg mindkettő csiklói orgazmus. Ha azt mondod, hogy nem, nem lehet, mert szex és hozzá sem ér a pasid... de úgy is lehet, tapasztalat, hiszen ahogy mozog vagy mozogsz hozzátudod dörzsölni a csiklód, és ez orgazmushoz vezet, ami ugyebár csiklói. Álmodban meg hüvelyi van azért annyira más és jó bár én nem tudom hogy érzed ha alszol :D
2012. jan. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen erre én is gondoltam , de aztán megfigyeltem egyszer direkt és nem ért hozzá a csiklómhoz :S
2012. jan. 6. 01:19
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Elvileg mindkét orgazmus ugyanolyan intenzitású és hasonló ideig is tartanak. Gyakorlatilag ki, hogy érzi, mert ugyebár senki se nézegeti az órát közben:)
2012. jan. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
de az álom az sztem azért más mert akkor másak az érzékszervek vagy mi pl: ébren megy a mikró akkor semmi gáz de ha arra ébredek vmi kib@szott irritáló, szóval vmi ilyesmi lehet:)
2012. jan. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!