Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csikló orgazmus lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csikló orgazmus lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudom, de tesi órákon, amikor a tanár kiadja, hogy kötelet kell mászni, és amikor már a kötél felénél járok, akkor egy nagyon fura, de csodálatos érzés fog el, és akkor megállok.. utána már erőm sincs tovább mászni. Most orgazmusom volt, egy kötél mászástól? vagy ez mi volt.. még nem voltam fiúval, szóval nem tudhatom milyen érzés lehet..
2009. jan. 24. 23:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez az!:) Régen én is mikor egy vascsövön csimpaszkodtam és mozogtam közben,erős csiklóorgazmusom lett!
2009. jan. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

na most szeretnék lány lenni és ezt kipróbálni, fiúként a kötélmászás inkább gyalu :/


ha nagyon jó érzésed volt a lábad között, bizony törént valami

gondolom nem a kötél, hanem az erős lábizommunka miatt, ahogy összezárod, érdekes

2009. jan. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

huhh.. :) hát akkor érdekes, hogy az első csikló orgazmusomat egy kötél segítségével szereztem meg. :) de akkor minden lánnyal megtörténik?

hát fiúknak nehéz lenne.. meg elég rossz. :D

2009. jan. 24. 23:31
 4/15 anonim ***** válasza:
első vagyok! nem hinném,hogy mindenkivel így van,hisz elvégre a hüvelyi orgazmus sem megy minden lánynak,de nekünk sikeres!:)
2009. jan. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen ez csikló-orgazmus volt:))
2009. jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szabad tudni mennyi idős vagy?

egyébiránt jó ha tudod, tényleg értékes adottságod van, szép éveket ;)

2009. jan. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mivel.

Éljen a zuhanyrózsa^^

2009. jan. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. De már korábban is éreztem ezt az érzést. De nem mondtam senkinek se, mert azt hittem hülyének néznek, hogy kötél mászás közben ilyeneket érzek.
2009. jan. 24. 23:45
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
én nem csak az orgazmushoz,hanem a kötélmászáshoz is gratulálok:),nekem nem ment sose,pedig nem vok se elhízva se sportolatlan,de a hasiizom nem az én erősségem.hehe.otthon gyakorolva megtudhatod hogyan máködik a tested,nem kell ehhez kötél:)Sok sikert,nem szégyen ez!
2009. jan. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :)
2009. jan. 24. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!