Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csikló orgazmus lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csikló orgazmus lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudom, de tesi órákon, amikor a tanár kiadja, hogy kötelet kell mászni, és amikor már a kötél felénél járok, akkor egy nagyon fura, de csodálatos érzés fog el, és akkor megállok.. utána már erőm sincs tovább mászni. Most orgazmusom volt, egy kötél mászástól? vagy ez mi volt.. még nem voltam fiúval, szóval nem tudhatom milyen érzés lehet..
2009. jan. 24. 23:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hehe, ilyen nekem is volt. 10 évesen atom karizmaim voltak emiatt, mert örökké a mászókán lógtam :)) Bár akkor fogalmam sem volt az egészről, hogy mi is ez. Az a típusú orgazmus teljesen más (szerintem jobb) mint a többi "fizikailag kevésbé megerőltető" :D
2009. jan. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nekem kb 2.os koromban volt ez.akkor még ugye nem tudtam h miért van ez.. :D sose tudtam teljesen felmászni
2009. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nekem is volt(fiú vagyok)

nem dörzsölődött oda a kötélhez, nem azért volt, hanem ez valahogy "belülről jött". belső orgazmus szerintem.

amúgy szexben is más az orgazmus intenzitása a különböző pózokban.

tény h kötélmászásnál vagy rúdmászásnál valahogy erősebb, mert az egész vázizomzatod össze van húzódva.

2010. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
24%
nyalasd ki magad, vagy szervezz be a lyukadba egy nagy fa.szt. Hidd el jobb mint egy kötél. Kend be szalonnával a pun.cid és rakd oda egy kutyának. neki jó hosszú nyelve van. xD
2011. júl. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Henrietta fuzesi válasza:
Hát igazán meglepödtem a válaszokon. Azt hittem csak én vagyok ilyen kis különleges. Testnevelés óra és kötél mászás nekem is megvolt ez a csodás érzés. Rúd mászásnál is. Igazi csoda volt akkor. Mai napig büszke vagyok hogy senki nem vette észre az osztályból miért csinálom direkt lasabban ezt a gyakorlatot....
aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!