Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajozásban "van sok kicsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajozásban "van sok kicsi sokra megy" alap? Furca a kérdés, lent megmagyarázva

Figyelt kérdés

Szóval eddig nem nagyon jártam szórakozni, majd az utóbbi időben elkezdtem és olyan helyzetekbe kerülök, hogy aktív flörtölés a csajokkal. Tegnap például egy részeg csajtól kaptam egy hatalmas dicséretet ami tényleg nagyon sok önbizalom növelő.


Szóval ez értelemben létezik ilyen? Hogy eljárogatok szórakozni és ott a csajoknál szépen lassan tökéletesítem a csajozási technikákat. 19/f


2012. jan. 1. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nagynehezen megértettem, mit akarsz mondani. lehet. de a magyar nyelvet még csiszolgasd
2012. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. A technikán nem múlik semmi, így tökéletesíteni sincs értelme. Csak a külső számít a csajoknak, szal ha jól nézel ki, lehetsz akármilyen béna.
2012. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így van. Csak a külső.

Ha jól nézel ki és jó a dumád akkor is tuti a siker de ha jól nézel ki és bénázol akkor meg mondják, hogy jajj de aranyos, cuki ez a pasi és milyen helyes. Akkor is bejön.

2012. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%
Nem muszáj szépnek lenned, ha olyangy gazdag vagy hogy akár a hilton hotelt is megvehetnéd, akkor lehetsz akármilyen rusnya hernyó, kígyó sorokban fognak állni akkor is a lányok az ajtód előtt. Amúgy ha jó pasi vagy de túl nyuszi, akkor nem az fog lejönni, hogy cuki meg aranyos, hanem hogy lúzer és egy lánynak sem kellesz majd.
2012. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

utolsó... akkora kulák nem vagyok, sőt akkora sem, hogy anyuci meg apuci a fenekem alá vágjon egy bmw-t, hanem átlagos. Én szerintem jól nézek ki és most nem egót villantok, hanem így van ;)


A dumám sem rossz, jó nem az a szófosó vagyok, de én szeretem röhögtetni a csajokat, kissé cukkolni, mert kissé pofátlan vagyok.


Tehát akkor a kinézet, duma. Köszönöm :)

2012. jan. 1. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:
kinézetet rakd ki a listából valamejjest.
2012. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!