Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem meg a kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg a kiszemelt pasit? (Bővebben lenn! )

Figyelt kérdés
Kb. féléve figyeltem fel rá, ő 15 én 14, és szemezgetünk, elmosolyodik ha meglát, soha nem beszéltem vele, csak ha valakivel beszélek ő előtte, akkor beszól valamiket. Volt egy party, ahol állandóan mellettem vagy mögöttem volt. Akkor a barátnőeivel amikor meglát játsza az eszét, most ez mi? Valamilyen szinten van esélyem, de azt ne írjátok, hogy odamenjek, mert nem mernék, most hirtelen odamenjek, tetszesz, hát nem tudnék. Mellesleg megemlíteném, hogy nagyon félénk vagyok, de néha nagyon el tudom engedni magam.
2011. dec. 31. 20:16
 1/1 anonim válasza:

Ha van facebookja vagy msnje akkor miért nem írsz rá?

Elősször csak annyit, hogy "szia, hogyvagy?" aztán add önmagad, csevegjetek És ha így kicsit jobban megismernéd talán késöbb már élőben is beszélgethettek és már menni fog minden.

2012. jan. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!