Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság vagy több? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dani18 kérdése:

Barátság vagy több? Nagyon fontos, a többi lent

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, akit néhány hónapja ismertem meg. Azóta nagyon sok időt töltöttünk együtt a suliban, beszélgettünk, hülyültünk. Most a téli szünet alatt nem tudtunk találkozni, mert hazautazott. Fb-n beszélgettünk és egyszer úgy köszönt el h soksokssoksok puszit írt, pedig még nem is puszilkodtunk amikor találkoztunk, máskor pedig egy szívecskét írt.

Egyik nap elmentem vele egy plázába, nagyon maga alatt volt szegény, de nekem a nap végére teljesen sikerült felvidítanom. Írta még aznap neki egy levelet, hogy milyen jó volt, a végén egy szívecskével. Válaszolt rá, azt írta h neki is nagyon tetszett és h jó barát vagyok. November végén az egyik lány ismerősöm olyat mondott neki, hogy szerinte nekem tetszik, és bejön nekem, csak még nem volt alkalmam megmondani. Még aznap a suliból hazamenet nagyon sokat nevettünk, teljesen felszabadult volt a csaj. Észrevette rajtam, hogy én is milyen jól érzem magam, erre annyit mondta hogy jó kedvem van, mire ő, biztos lány van mögötte! Ekkor én még nem tudtam, hogy a lány ismerősöm elmondta neki, hogy szerinte tetszik nekem. Másnap a lány ezt elmondta nekem, és azt mondta hogy szerinte engem is megfog majd kérdezni a lány ismerősöm. Ekkor én nem mondtam el neki, hogy valóban tetszik. Aztán ezen a héten még mindig nagyon sokat voltunk együtt, beszélgettünk. Megkért h menjek el vele kfb-be kajálni, persze én nagyon szívesen elmentem vele. Még a sült krumplit is együtt ettük . Aztán elkezdődött a téli szünet, ő hazament és nem nagyon tudtam vele beszélni. Karácsony előtt írtam neki levelet fb-n, hogy mennyire jó vele, nagyon hiányzik és remélem, hogy majd még jobban meg tudom ismerni. Néhány nap múlva válaszolt és azt írta h neki is hiányoznak a beszélgetéseink, meg h együtt lógjunk, és reméli h mindig jó barátunk maradunk. Most akkor a lány csak barátként tekint rám, vagy több is szerintetek? Én úgy vettem észre, hogy több, de ezzel a mondatával elbizonytalanított.

Nagyon fontos lenne hogy minél többen írjátok le mit gondoltok, elsősorban lányok válaszát várom.

Köszönöm szépen előre is az értelmes válaszokat!

18/F


2011. dec. 31. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igazi balfa*sz vagy, amiért szerencsétlenkedsz, meg beparázol. Az ilyenekből lesznek az örök vágyakozók meg szenvedők. Már régen meg kellett volna mondanod neki, hogy mit szeretnél. A csaj lehet,hogy jófejnek tart, de éppen ilyen dolgok miatt nem kezdene veled. Ha meg tudja már, tetszik neked és még utána is kihangdúlyozza, "barátok", akkor miért nem egyértelmű, hogy nem akar komolyabbat?
2011. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű, h barátként tekint rád. Az alapján, amit leírtál, szintén az derül ki, h barátok vagytok, csak te többet képzelsz bele. Az, h együtt hülyültök és beszélgettek semmit nem jelent. Túl sokat vártál azzal, h elmond, h tetszik ezért barátnak néz. Nem gondolod, h ha már sejti, h tetszik neked és te is bejönnél neki, azt a tudomásodra hozta volna? Valld be neki, h szereted, de félő, h ha ő nem így érez az véget vet a barátságotoknak.
2011. dec. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Clin válasza:

Szia!


Én a helyedben,megpróbállnék cselhez folyamodni.Mire is gondolok?Mond el neki,hogy megismerkedtél egy lánnyal,minden szempontból az eseted,nagyon jól megvagytok együtt.

Nézd meg majd,hogyan reagálja le.Az rögtön kiderül,hogy meglepődik,vagy örül e neki,esetleg szomorú lessz.


A reakciójából,pedig majd eltudod dönteni,hogy mit kell lépjél.


Van persze,letámadós taktika is,húzd magadhoz és csókold meg.Ha hadja magát,akkor egyértelmű,ha nem,hát az kínos,mert még a barátságnak is annyi.

Szóval én mindenképpen a az előbbi taktikát választanám.


Remélem azért tudtam segíteni.

Sok Sikert!

2012. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Clin válasza:
Hagyja
2012. jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!