Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok egy feszes, kerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy feszes, kerek bár nem egyforma méretű mell tulajdonosával? (itt nem csak egy kis különbségre hanem legalább fél méret különbségre gondolok)

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a fontos milyen lány hordja.

Ha szereted a tulajdonosát akkor miért ne?

Én is jártam már így de nem zavart.

2009. máj. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel milyen melle van ha egyébként normális lány, tetszik, stb.
2009. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem számítana. Senki sem tökéletes. Egyébként én nem a lány mellét nézem meg először, sőt.. Persze vannak mellcentrikus férfiak, de nem ez a jellemző. Nem a mellediddel varászolod el a fiúkat.
2009. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudnád hogy mennyi kisebb méretű férfiassággú ember van, s hogy funkcionálisan mennyire labilis.


Ne nézzük már, hogy mit adott a természet! Nem tehet róla senki!


Nem hinném, ha megöregedsz, akkor majd a "mama" kebleit fogod csodálni, inkább azt fogod értékelni, hogy van melletted valaki és nem bolondulsz bele a magányba!

2009. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

miért ne?? :)

tényleg nem a mellek mérete vagy alakja a fontos ebben az esetben, hanem hogy kihez tartoznak. Legyen kedves, vidám, szimpatikus - ha bejövünk egymásnak nekem piszokul nem számítana hogy nem egyforma a két mell!

2009. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem meztelenül sétálnánk rendszeresen az utcán, miért ne? Egyébként olyan pasival is járnék, akinek kicsi a cerkája :)
2009. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg magad a tükörbe: az egyik tojásod neked is lejjebb van, mégsem vagy béna !
2012. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én jártam is olyannal egyáltalán nem zavart
2012. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 jfk72 válasza:
Elég sok mellet volt szerencsém látni tapintani és bizony mindenkinek van különbség a két cicije között kinek több kinek kevesebb ahogyan az arcunk két oldala sem egyforma.Szerintem különleges egyedi dolog ha valakin ilyen intim helyen van valami nem átlagos eltérés. 😊
2016. ápr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!