Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek kezdő vagyok? (LENT! )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek kezdő vagyok? (LENT! )

Figyelt kérdés
holnap elvesztem a szüzességem egy prostival.... hogy kell viselkedni egy prostival,mikorkell odaadni a pénzt? stb..
2011. dec. 30. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Legalabb most legyel ferfi, ha mar egy hetkoznapi novel nem sikerult, akkor most szedd ossze magad, s ferfikent viselkedj, ne ilyeneken akadj ki, hogy mikor kell fizetni
2011. dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fibbrizzo ***** válasza:
szerintem ne tedd meg .én is igy voltam de rossz élményt hagyott bennem .egy prosti nem törödik az érzelmekkel ,neki te csak egy darab hus vagy .nem fog kedves vagy érzéki lenni hozzád .mész fizetsz aztán kész .max még elkapsz valami nyavaját is .kell ez neked?a helyedben inkább várnák az igazira még ha sokat is de várnák.
2011. dec. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha az elő, legnagyobb nyomot hagyó szexuális élményedet így el akarod cseszni, akkor hajrá, megérdemled, te is csak egy darabka vagy a sok hozzád hasonló moslékban...
2011. dec. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2011. dec. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először is mikor belépsz és levetkőzöl elmondod neki,hogy mit szeretnél így mindig az !elején KELL! fizetni mikor tisztáztátok a lánnyal hogy mit kérsz, és miután elszámoltatok utána azt kapsz amiért fizettél hogy később ebből ne legyen félreértés. Ez a procedúra. Sok sikert kívánok!

A többieknek:Nem mindegy hogyan veszti el? Ugyanaz mintha szórakozóhelyen találna egy sz*rk*rvát vagy partypics*t, viszont ezek legalább kedvesek szoktak lenni.

2011. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
14 vok
2012. jan. 6. 18:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezzel a lánnyal nem jött össze, de az első prostis történetem 15 évesen volt nem sokkal ezen kérdés kiírását követően. Azóta már jó pár prostival voltam és már nincs bénázás :) most 27 vagyok már
ápr. 3. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!