Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csinos 23 éves lány vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos 23 éves lány vagyok. Nem járok nagyon sehova. Így is megtalálom majd a párom?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
meg
2011. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
valószínű, hogy igen.
2011. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenki megtalálja. Bár segítene ha néha eljárnál valahova barátnőkkel ilyesmi ;)
2011. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen megfogod találni ne izgulj! Főleg, ha nyitott szemmel jársz az utcán, és nem csak a "tökéletes" férfira vársz.
2011. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én megtaláltam, pedig nem is kerestem.


És én is ilyen visszahúzódó lány vagyok


22/L

2011. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 TrükkösBélabá ***** válasza:
Meg hát ,csak legalább az ajtót hagyd nyitva :)!!!
2011. dec. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De azért e mellet sokat segítene neked, ha hagyod, hogy közeledjenek hozzád. Tehát pl.: ha boltba menet minden reggel rád köszön egy srác aki láthatóan a szomszéd lépcsőházból jön ki rendszeresen, akkor köszönj neki vissza ha szimpatikus. Különben sose fog odamenni hozzád.
2011. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg fogod találni. Vagyis, majd ő megtalál Téged. :-) Légy nyitott az emberekhez és légy közlékeny, beszédes. Így nagyobb lesz az esélyed.
2011. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vásárolni csak jársz, nem?
2011. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenki mondja itt, hogy meg fogod találni, de ezt igazából azért mondják, hogy megnyugtassanak, és mert ezt akarod hallani. DE! Mivel gondolom hozzád hasonlóan nyugis pasira vágysz, szóval nem egy olyanra aki fél életét a discokban tölti. és mivel egy ilyen pasi sem jár sehova a találkozás esélye elenyészően kicsi. Szóval szerintem sokkal valószínűbb, hogy nem.
2011. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!