Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Baj ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Baj ha egy pasi minden mondatában káromkodik? Meg ha örül valaminek azt mondja hogy g*ci g*ci g*ci g*ci. Kort is lécci!

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem kifejezetten idegesítene,mert oké hogy egyszer egyszer elejti ezt a szót,de hogy mindig,az roppant zavarna..és az intelligenciáját is tükrözi,ha mindig csúnya szavakat használ. Ha fiatalabb akkor meg biztos menőbbnek akar tűnni a szemedben..ígyis úgyis gáz szerintem.
2011. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem baj


annyit tesz nincs neveltetése és jó modora.

2011. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem undorító
2011. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon zavar! A fent említett szótól amúgy is hányingerem van, de ettől függetlenül is idegesítő, amikor valaki azt a bizonyos b-betűs felkiáltást kötőszóként használja. Káromkodni a hatásért, vagy idegességből szoktak és akár vicces is lehet, de a folyamatos anyázás gusztustalan és bunkóság. 16
2011. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
enyire vágysz 1 kis g*cire ?XD
2011. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Engem nem zavarna, ha néha előfordul, hiszen nekem is van, hogy egyszer-kétszer kicsúszik...szóval nem zavar, néha még kifejezetten poénos is, de azért nem minden mondatban, az már tényleg arról árulkodik, h valaki nagyon sötét... :S
2011. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha egy pasi örül és akkor mondja,hogy g*ci g*ci g*ci g*ci az nagyon b*zis O___O
2011. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
baj!
2011. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, de ez az alpári beszéd, vagy nagy suttyóságról, vagy ekkora primitívségről árulkodik...
2011. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég alacsony szellemi szintre utal. Nekem még a legprimitívebb ismerősöm se káromkodik sokat, ez az egyik leggusztustalanabb megnyilvánulás. 17/L vagyok, és a korosztályomban régebben volt 1-2 példa ilyesmire, de hál'istennek "kinőtte" mindenki.

Hány éves a pasi?

2011. dec. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!