Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátnőmmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel? Nem tudja elfelejteni azt a fiút.

Figyelt kérdés

Tudom,nem az én életem,nem is nagyon szólok bele máséba,de a barátnőm nem tudom mit akar..halott ügy az egész.:S A fiú k.csög alapból,elég durva dolgokat tett,most is játszik kb. a barátnőmmel..Barátnőm meg elkezdi,hogy ő ezt nem akarja,de ez akkora hazugság,és már felidegesít..mindenkinél fontosabb neki ez a fiú.:// Oké,tudom,lehet szerelmes,de akkor is,nem tudom mivel érdemeltem ki,hogy velem nem jött el valahova,ez a fiú felhívta vagy mi,hozzá kiment és beteg is volt a bnőm..:(

És állítólag legjobb bnője vagyok v mi..de ez is annyira rosszul esett! És akkor azt mondja,hogy nem akar kimenni hozzá stb..de ha nem akarna annyira,nem menne ki..meg már most lesz 1 éve,hogy szenved vele.

Ráadásul a barátnőmnek barátja is van..rendes fiú szerintem,és becsületesnek is tűnik.

Hogy döbbentsem rá,hogy elég ?!

Már kezd elegem lenni,én próbáltam segíteni tényleg..:S de ez a fiú egy féreg ..


2011. dec. 28. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. A barátnődnek egy igazi, izmos pofáraesés kellene. Ha ő nem látja be, hogy szar a helyzet és nem akar változtatni rajta, akkor csak bukjon bele. Te ne csinálj semmit.
2011. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:/ Már megvolt neki,de nem tanul belőle..én tényleg ahogy tudtam,próbáltam segíteni.Akit meg szeret,én alapból nem kedvelem,de nem hangoltam ellene,semmi bajom nem lenne vele,csak lenne normális..de nem.:S

És a barátja is rendesnek tűnik..

erre ezt csinálja.. már kezdek lassan belesz@rni. :S felidegesít egyszerűen,hogy mire jó ez neki.

ráadásul eléggé megbántott azzal,amit fenn leírtam..

2011. dec. 28. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!