Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha egy kétgyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy kétgyerekes anyuka is szeretne csinos és szexis lenni?

Figyelt kérdés
2007. júl. 27. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem baj. Aki ezt állítja, arra nem szabad hallgatni. Soha ne feledd, hogy nagymama korukban a most készült képeket fogják majd mutogatni rólad. "Látjátok, milyen csinos volt a dédanyátok?" - teszik majd fel a kérdést. Nagyon jól fog esni nekik, ha ezért a kérdésért nem mosolyogják meg őket, hanem buzgón bologatnak a ksi lurkók.


üdv.: hegedor

2007. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezt a kérdést, ki állította, hogy ez baj? El ne hidd neki, bárki is volt!
2007. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem baj - ha bizonyos határok között mozog az az anyuka. Éppen tegnap volt a Fókuszban vagy mi a csudában egy hölgyemény hatalmas szilikon cicikkel, egyszóval 2 gyerek mellett aktmodellkedik. Számomra ez már visszataszító. Csinos, de ez már túlmegy azon a bizonyos határon.

Ha ruhában maradt volna, semmi gond nem lenne.

2007. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, sőtt!De az igősebbek elvárják a diszkréciót, az önfegyelmet, egy olyan emberől/NŐTŐL, akinek gyermekei vannak. Nem elitélem az olyan nőket, ne erre gondoljanak, de gondolom nem vagyok egyedül azzal, hogy láttam már olyan középkorú, esetleg idős nőt aki ugy akart kinézni mint manapság a tizen-huszonévesek. Mert rendben, higgyék magukat fiataloknak, hisz az a jó gondolkodás, de eztegyék tűrhető határokon belül...NEM BAJ, HA SEXIS AKARSZ LENNI, LEGYÉL, hiszen egyszer élünk, kikell használni életünk minden egyes percét, de akkor azt tegyük emberhez, NŐHÖZ, családanyához méltóan...
2007. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Eleg primitiv lehet az az ember,akinek ez baj!
2007. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

2 gyermeke nem csak egy "öreg" nőneke lehet.

29-30 éves kor körül már sok helyen van 1-2 gyerek. Szerintem ne álltalánosítsunk.

És valljuk be, sok anyuka jobban néz ki, igényesebb, mint 10 évvel fiatalabb nő társai.

Szerintem semmi baj nincs ezzel, mint ahogy azzal sem, hogy nem hagyja el magát az anyuka (na, akkor néznénk ki jól...) -aki ilyeneket állít, az nincs magánál.

2007. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki tetszeni akar magának és másoknak, azzal egyátalán nincsen semmi gond! Nem sok körülötted az irigy ember? Az a nő, aki két gyerek után úgy érzi csinos, szexis egy lelki és testi kiegyensúlyozottságra utal. Nem tudom, hogy házasságban, párkapcsolatban élsz-e, de nekünk, nőknek mindig tudnunk kell megújulni. Fő,hogy jól érezd magad a bőrödben és légy büszke arra, ahogy kinézel! Hidd el a többi nem számít!
2007. szept. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj! Viszont egyik osztálytársam anyja 45 körül jár, és többen megnézik az utcán őt, mint a 20 éves lányát, pedig mindketten plazaszökevények :) Szilikon mellek, napi 1.5 órát csinálja a haját, éjjel-nappal bulis esti smink,télen-nyáron kinnt van mindene... na szerintem ez már tulzás kicsit :S
2007. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Szia! Nem tudom, ki mondja neked, hogy baj, ha csinos vagy, és jól érzed magad a bőrödben. Irígy rád valaki? vagy esetleg a férjed mond ilyeneket??? Mert az már régen rossz. Igenis jól kell érezned magad a bőrödben. Ez nemcsak neked jó, hanem a környezetednek is. A férjed és a gyerekeid is elégedettebbek, nyugodtabbak, és bizony a nő lelki békéjétől függ a család békéje, fészek jellege, összetartó ereje.
2007. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem baj,sőt naon is örülök,hogy igényes hölgy vagy,nem egy gusztustalan dagadt disznó,akik ezt a közhelyet mondják "ha szeretsz fogadj el így is",hát én tuti úgy kirúgnám,hogy a beton fogná fel,én nem malacot tartok,ha malac kell veszek egyet.Nagyon helyesen állsz hozzá,ha segítség kell akkor írj egy privit,addig is böngészd a bodybuilder.hu-t.Sok sikert hozzá.
2009. febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!