Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit gondoltok arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok arról ha egy lány kezdeményez először felétek?

Figyelt kérdés
És lenne még egy kérdésem ,Mit gondoltok arról ha egy lány elmondja h tetszel neki??
2011. dec. 25. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És csinos az a lány?
2011. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jó lenne ,ha a többi lány is így gondolkodna egy kicsit is:D
2011. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom ,ilyen átlagos "szépség" vagyok szerintem ..!

:D

2011. dec. 25. 23:09
 4/12 anonim ***** válasza:

Velem többször előfordult, 5-ször mondta egy lány hogy tetszem neki, ebből 4-et elutasítottam, az elsőt nem, de akkor 11 éves voltam és úgy voltam vele, miért ne, de ekkor se tetszett úgy igazán.


Tehát ha bejön a csaj, én lépni fogok előbb, de persze örülök akkor is, ha még nem volt esélyem de már a csaj lép és bejön a külseje.

2011. dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Macs1209 ***** válasza:
Bejön a dolog. Persze csak akkor, ha nem épp a kiszemelt kezdeményez, mert akkor puhap*cs benyomását kelti a srácról.
2011. dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha kölcsönös a szimpátia, természetesen örülnék a dolognak, mivel én magam nem igazán mernék kezdeményezni...;)

21/f

2011. dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy ez igen! Végre egy lány, aki tudja mit akar, és hajlandó is tenni érte
2011. dec. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát... nagyon ritka az a lány aki hajlandó lenne kezdeményezni... mert tudod az a helyzet, hogy az egyenlőség megvan, de az ilyen dolgok maradjanak csak emg a férfiaknak, ebben nem kérnek egyenlőséget. Tudom, hogy ezért úgyis le leszek pontozva... Amúgy a kérdésedre válaszolva: nem lenne visszataszító meg semmi ilyesmi, szerintem ezt minden fiú örömmel fogadná, nincs ebben semmi...
2011. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
wááóó! most nagyon megleptetek ezekkel a válaszokkal !!:D:) köszi ,akkor azt hiszem el is mondom majd neki .......
2011. dec. 25. 23:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azért a helyedben, még végiggondolnám milyen a srác, hogy viselkedik amúgy amikor nem vekled van és hogy amikoer veled, mert mint mondtam, esett már pár csaj a pofájára mert azt hitte bejön nekem de én egy másik csajra hajtottam, vagy épp jártam vele.
2011. dec. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!