Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak lányok! Pls Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak lányok! Pls Milyen fazont ajánlotok? Ti milyet "hordtok"?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy ti milyen fazonra nyírjátok, borotváljátok, gyantázzátok a punitokat? Gondolkozom a gyantán, de nem túl fájdalmas? Csak a tapintás miatt is kellemesebb lenne, szerintem. Mit ajánlotok?


Köszi előre is!


2009. máj. 19. 21:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Csupasz,csík felváltv hangulatomtól függ:)
2009. máj. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én hagyok sportcsíkot és gyantázom:)szerintem szexy:)
2009. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
teljesen csupaszra borotválom
2009. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
totál csupasz.
2009. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
eleinte csíkot hagytam, de amikor megismerkedtem a barátommal, ő mondta, hogy neki a teljesen borotvált jobban tetszik, szóval azóta olyan.
2009. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
En regebben mindig csupaszra vagtam! Aztan a baratom mondta, hogy az o kedveeert nem hagynak meg egy vekony csikot, mert neki az ugy tetszik, es szexisebbnek is talalja! Tehat en is elegge kilogok a sorbol... :D
2009. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az sokkal dögösebb, ha marad egy csík is. (Fiú, bocsi :D )
2009. máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!