Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? 15/F

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban, akit most tetszik nekem. Sokszor azt mondták a barátaim, hogy Ő tetszik nekem. Most már egy kis ideje tényleg tetszik nekem.
2011. dec. 23. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. dec. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi van ? XD
2011. dec. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hipochonder vagy
2011. dec. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem azért tetszett meg mert a barátaid azt mondták?Amúgy azért van ez mert nem vagy meleg és ez értelmében vonzódsz a másik nemhez.15 évesen talán tudnod kéne.
2011. dec. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos feltudom fogni a kérdést.Azt írja,hogy a barátai cukkolták azzal h tettszik neki egy lány.Aztán tényleg megtetszett neki.

Ilyen velem is volt.Mondjuk lány vagyok... így fordított az eset.Bnőmmel szórakoztam hogy jaj mi lenne ha ezzel meg ezzel járnánk,és kalandoztunk,majd kitalált történetekkel dobálóztunk,amin jót röhögcséltünk.Végül is megfigyeltem jobban azt a srácot akiről beszélgettünk,és megtetszett.

És azért van mert jobban odafigyeltem rá,a viselkedésére stb.

2011. dec. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ez a JBJ nem azt jelöli,hogy Justin Bieber Junior???
2011. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
????????????????????????????
2011. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor most mi a gond? tetszik neked na és mással is előfordul
2011. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést ... Mi mért van???
2011. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!