Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a barátnőtökről kiderülne, hogy míg külföldön tanult, lefeküdt pénzért férfiakkal?

Figyelt kérdés

Volt egy ilyen múltam, amit nem bántam meg, de ma már másképp csinálnám, túl sok fájdalmat okozott. Kellett a pénz és egyszerű megoldásnak tűnt. Itthon megismertem egy férfit, ekkor hagytam abba ezt az egészet, Őt választottam. Nem mondtam el neki eddig, mert nem tudtam, hol kezdjem, 1,5 éve tart a kapcsolatunk, 2 éve ismerjük egymást. Annyit tud, hogy követtem el hibákat a múltamban, de nem érdekelte, hogy miket, mert a jelent tartja fontosnak.

Tudom, hogy el kellett volna neki mondanom, de életemben először kezdtem el valakihez kötődni komolyabban és féltem, hogy emiatt elhagy, még ha szeret is. Ahogy komolyra fordult a kapcsolatunk, elkezdtem érezni, hogy talán helyesebb lenne, ha tudná, mert úgy érzem, becsapom.

Ha elmondom neki, nem tudom, hogy fog reagálni, benne van a pakliban, hogy kiborul, amit meg is értek, mert Ő már azt tervezi, hogy egyszer feleségül vesz.


2011. dec. 17. 23:16
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Én nem sértődöm meg, ha valaki lek.rváz, végülis az voltam, nincs is mit szépíteni.

Nem is várnék megértést az emberektől, magamnak csináltam az egészet és én szenvedtem el minden hátrányát, de ezt vállalom. Kár mentegetőznie annak, aki ilyenbe kerül, mindenki a saját életéért felel és utólag már senkinek nem tartozunk elszámolóval, maximum magunknak.

Az viszont tény, hogy nem élvezetből csináltam azt, amit, nem éreztem sem vágyat, sem késztetést, csak a jobb élet reménye lebegett a szemem előtt, de mivel kiszálltam úgy, hogy helyre is tudtam hozni az életemet, ezért már nem hagynám el a barátomat, nem annyira fontos már a pénz.

2011. dec. 17. 23:50
 12/26 anonim ***** válasza:
59%

Kellett a pénz a sulira! :) Na persze!

Nekem is kellett, mégse árultam a testem.

2011. dec. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy a sulira kellett a pénz. Arra is, meg másra is. Az az én dolgom, hogy mire, ez a kérdés szempontjából teljesen mindegy. A kérdéstől ne vonatkoztassunk el, más jellegű válaszokra nem tartok igényt, nem azért, mert bármi problémám lenne velük, de szerintem ne raboljuk egymás idejét feleslegesen. Előre is köszönöm.
2011. dec. 18. 00:08
 14/26 anonim ***** válasza:
49%

Én biztos nem jönnék össze ilyen nővel, sőt, szakítás lenne a vége.


Elég necces, ha elmondod, el is veszítheted, de ha nem is veszíted el, lehet rosszul fogja érinteni, aztán meg az is lehet, hogy nem zavarja.


Te döntésed, de az őszinteség nem biztos, hogy ilyenkor kifizetődő lenne!

2011. dec. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
11%
Mennyi ideje vagytok együtt? Te hogy ismered,mit szoln hozzá?Szerintem ha van rá esély hogy kiderul,mondd el,ha nincs rá esély hogy kiderüljön NE MONDD EL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. dec. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Már látom,két éve.
2011. dec. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
19%
Szia! Ne vedd komolyan a sok senkiházi véleményét, légy erös nö és fogd fel, hogy semmi rosszat nem tettél. Szükséged volt pénzre, ez van, ezt tudtad épp csinálni. Semmi az ég világon nincs benne. Viszont azt javaslom, a pasinak ne mondd el, mert vitáknál a fejedhez vágja és ez a magánügyed amúgy is. És ha esetleg pár év múlva valamiért vége lesz, alád is fog tenni, mert szemetek az emberek. Ez a te dolgod, amúgy tuti sejti, ezért is mondja nem érdekli mi volt a múltban. Tanuld meg, nem kell kiadnod magad ennyire. Ez volt, vége, most más van. Ne ragozd. Amúgy ne is szégyenezz, inkább légy büszke, hogy nem lopni mentél, mint sokan mások, hanem helyette olyan dolgot vállaltál, ami neked nem jó.
2011. dec. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
53%
Egy ismerősöm is volt hivatásos. Nagyon sokat beszélgettünk és ő sem büszke rá. Nagyon régről ismerem és tudom, hogy milyen körülmények közül jött. Megértem és sajnálom, hogy erre kellett adnia a fejét. Megmondta, hogy nem egyszer hányni tudott volna magától. Sokan csak azt látják, hogy a pasik fizetnek és tenni kell az embernek a dolgát. De azt is megmondta, hogy ha egy öreg pasi fizet nem kevés pénzt, hogy orálisan kell kielégíteni, nincs mese, mert az ember fizet és a vendéget nem lehet elszalasztani. A pasik is gondoljanak bele, hogy nekik fizet egy öregasszony, nem kevés pénzt, hogy orálisan elégítsék ki, az sem egy leányálom. A pasi is hányna magától és undorodna.
2011. dec. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
34%
Nekem két volt örömlány a legjobb barátnőm, azt kell mondjam sokkal tisztességesebbek, mint sok más nem hivatásos nő, akik összefekszenek boldog-boldogtalannal. Nem általánosítok, de ilyen is van. Nem kellene látatlanban ítélkezni. Azért vannak k.rvák, mert nagy rá a kereslet a férfiak részéről, miért nem azokat utáljuk, akik képesek igénybe venni a lányok szolgáltatásait, pedig tudják, hogy a lány egyáltalán nem élvezi, csak a pénzre van szüksége? Szerintem ez sokkal undorítóbb. Majdnem erőszak. Kérdező, azt gondolom, ha a párod nem érdeklődik a múltad iránt, ne feszegesd te sem a témát. Ha rákérdez, mondd el. Az írásod alapján intelligens ember vagy, jól kezelted a pocskondiázó hozzászólásokat is. Úgyhogy én drukkolok neked, hogy megtaláld a boldogságod.
2011. dec. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
45%
Látom, hogy az utolsó hozzászólók, a kolléganőid közül kerültek ki...
2011. dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!