Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges a pénisz hosszabbítás az interneten hirdetett fizetős módszerekkel?

Figyelt kérdés
mindenféle krémek meg van rengeteg variáció... vajon működik???
2011. dec. 17. 07:58
1 2
 1/11 Koldus ***** válasza:

Kamu az egész...

Még régebben olvastam valahol, hogy műtéttel lehet hosszabbítani, de 2-3 cm-el maximum.

2011. dec. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Extrém igényeket is vállalnak az ésszerűség határain belül.

No, de miért is fontos? Mennyire nem vagy megelégedve?

Biztos a méret a gond?

2011. dec. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Zavar méret. bnőm szerint jó őt nem zavarja de hát 14 centi az 14 centi...
2011. dec. 17. 08:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nagyon zavar a méret, akkor talán tényleg a műtét ajánlható. Abban legalább van tudományos alap.

Másfelől kisebb beavatkozáskor pl. csak zsírral vastagítanak... Az nem lenne elegendő megoldásnak? :)

2011. dec. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hallottam már vaseline-es megoldásról is de az nagyon barbár módszer és csak vastagít szerintem. de állítólag orvosilag is lehet...
2011. dec. 17. 08:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Hmm... Hát...

Azért gondold jól át. :)

Sosem lehet tudni.

Én féltem, s inkább kihasználom ami van. :)

Nem hiszem, hogy benned is felmerülne a hosszabbítás gondolata egy jó kemény dugás után, mikor mindketten fáradtan, csapzottan, pihegve megpihentek a másik karjaiban...

2011. dec. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nincs nagy baj a nemi életemmel volt hogy este elkezdtük és reggel mikor kelt fel a nap az erkélyen egy szál semmiben ültem egy kis széken bnőm meg szembe ült rajtam és lovagolt.....tehát minden rendbe van csak gondoltam jobban élvezné ha esetleg vastagabb lenne...
2011. dec. 17. 08:42
 8/11 Problem? ***** válasza:
A vazelines eljárást felejtsd el több kárt csinálsz vele mint hasznot arról nem beszélve milliókba kerül a korrekció utána van orvosi nagyobbításra lehetőségek de ezek nem tartósak csak bizonyos ideig maradnak meg mivel lebontja a zsírszöveteket a szervezeted.Remélem tudtam segíteni.
2011. dec. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha vákumpumpát használsz. Sokkal jobb eredményre teszel szert mintha mindenféle gyógyszereket szednél be.
2011. dec. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát... A pumpálást direkt nem akartam írni. Nem mondom, hogy káros, de akármilyen szövetet állandóan nyújtani.. Ejhh.... :)


No... Visszatérve... Nincs gond... Áthancúrozzátok az éjszakát... Jól érzitek magatokat... Szerintem ez így korrekt. Nehogy már ilyen apróság lelombozzon. :) A lényeg, hogy jó vagy és kész.


Akik a számok alapján ítélnek meg bármit, azok őrültek... Nem szereléstechnika ez, hogy egy 12es kulccsal nem tudod meghúzni a 18as anyát.... Felejtsd csak el. :)


/Mellékesen rengeteg apró dologból is áll... Nem csak abból, hogy mennyire feszíted azt a kis lukat... :P /


Élvezd az életet, élvezd a szeretkezéseket!

2011. dec. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!