Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 13cm pénisz az kicsi nagyon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 13cm pénisz az kicsi nagyon? (22F)

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 23:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Remélem nem a farkad miatt ne mretél még lányokkal ismerkedni!
2011. dec. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

23:50:

Én 192 centi vagyok, 14-15cm cuccal...

So I agree with you.


21F

2011. dec. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 /Anita_'94/ ***** válasza:

Egy picit elgondolkodtatott ez a kérdés, főleg h elég sok hasonló ilyen van itt. Olyannyira, hogy még egy vonalzót is előszedtem miatta :)

Na, szóval megnéztem pontosan mekkora is az a 13 centi. Még nem mértem le a barátomét (de ezek után valahogy lefogom :D ), de bőven nagyobb van neki. Viszont ezáltal vannak olyan dolgok, amiket akárhogy is szeretnék, nem fogok tudni megadni neki. Elsőnek pl az anális szex. Egyszer felhoztam, hogy kipróbálhatnánk, neki is kezdtünk, de nem ment. Nem fért be és fájt is. Erre sajnos nem vagyok alkalmas, legalábbis nem az Ő méreteivel. Egyszerűen szétszakadnék, elvéreznék...

A másik az orális szex. Hiába próbálom, nem sikerül teljesen ''eltüntetnem'', pedig nagyon igyekszem. Úgyhogy a másik véglet sem jobb. Nincs összehasonlítási alapom, mert én még csak vele voltam, de egy kisebb méretnek ezeket meg tudnám adni. Van köztünk rendesen méretkülönbség is, 23 cm és több mint 60 kg az Ő javára.

Viszont van hüvelyi orgazmusom, de nem tudom, hogy a méret, vagy a technika miatt...

2011. dec. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
MINDEN RELATÍV.EGY HANGÁRBAN EGY C 133-AS ÓRIÁSGÉP IS KICSINEK TÜNIK.TESSÉK EGY KIS MELEG,BARÁTSÁGOS HANGÁRT KERESNI.AZ A JÓ MEGOLDÁS!
2011. dec. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
"Kis ember nagy bottal jár"
2011. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Teljesen jó! Véleményem szerint!

20/L

2011. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Már nem akarlak eljeseríteni de én 13 vagyok és 14cm.
2017. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!