Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most szerintetek, jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most szerintetek, jól fogok cselekedni?

Figyelt kérdés
Hagyom a csába a csajozást vagyis jobban mondva felhagyok a próbálkozásokkal, mert eddig sehogy se jött össze. Mindent jól csináltam, megváltoztam teljesen és még így se tört meg az a bizonyos jég. Tehát most azt fogadtam meg, hogy én már nem lépek csaj felé, megvárom, hogy a csajok lépjenek felém. Mert sokan mondták nekem, hogy ne keressem ennyire a szerelmet az életben, mert úgyis betoppan majd az ajtómon teljesen váratlanul, amikor nem számítok rá. Meg amúgyis betelt nálam a pohár. F/19
2011. dec. 11. 22:28
 1/7 anonim válasza:
biztos hogy 19 éves vagy?
2011. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is 19 fiú vagyok.
2011. dec. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, 19 éves vagyok. És eleget szenvedtem, mindig sikerült összetörni a szívemet pár csajnak. És már nagyon elegem van, hogy nekem sose adatik meg az az érzés, hogy valaki tiszta szívéből szeressen. Lehet, hogy az a baj velem, hogy túl jó ember vagyok, csak rossz időben születtem a Földre. :/
2011. dec. 11. 22:41
 4/7 anonim válasza:

nem.nem fogsz jól cselekedni.

hajrá mindjárt világvége:-D

2011. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mért te mit csinálnál ezek után? Érdekelne a véleményed?
2011. dec. 11. 23:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ennyire forrón enni a kását. Keresni kell az alkalmakat és szépen megjátszani őket.... Az, hogy elzárod magad az nagy hülyeség illetve szerintem csak egy hirtelen felindulásból kijelentett érzés most a részedről.

Majd elmúlik. Pár nap. Még akkor, is ha ezt most nem így gondolod.

Ajánlom, hogy ne úgy közeledj egy lányhoz, hogy az egyből azt érezze, hogy odavagy érte. Egyszerűen csak azt, hogy ő talán egy picit több, mint a többiek. Persze te másokkal is normális vagy és nyílt, de vele mégis valahogy más, több! Ezt ő érezni fogja és nem is oly soká' veszi a lapot és lép. Ha nem történik nagy változás akkor kakukk. Majd lesz másik. Viszont az igazán neked való lépni fog. Én szerintem, ha valaki elkezd valaki iránt vonzódni akkor az nem alaptalan. Persze, ha voltak előtte utak, amiket bejártak. Szóval az első látásra, úh de tetszik dolog nem kell...

Meg az sem, hogy két éve ismerjük egymást és barátok vagyunk, de én most (már) vagy (még mindig) többet érzek iránta... Ezek sz@rságok. Kutyának se.

2011. dec. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

* a 2. mondatomnál a kérdőjel csak pont.

Utolsó, nagyon szépen köszönöm, hogy leírtad a javaslatodat, asszem alszok rá pár napot, csak megint rendbe kell szednem magam és ezt is már annyira unom. :/

2011. dec. 11. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!