Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim, ráértek egy kérdésre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, ráértek egy kérdésre? Kérlek szépen!

Figyelt kérdés

A következő dologgal kapcsolatban lennék kíváncsi a véleményetekre:


megismertem nem rég egy férfit, néha odajön beszélgetni, mert munkatársak vagyunk. Ahogy odakerültem, azonnal jött csevegni. Nem olyan rég beszélgettünk, amikor oda jött egy másik kollega és a szexről kezdett beszélni, meglehetősen bizarr stílusban.


Pár nappal később találkoztam a férfival, ő jött oda hozzám és magyarázni kezdte, hogy az a nő egy idióta, nem érti meg, hogy hagyja békén, pedig ő már közölte vele, stb..stb.


Miért mondja ezt nekem, nem kérdeztem? Fél, hogy rosszínben tünik fel előttem, de miért?


Egyébként kedves, már az első napomon jött , kiszúrt és beszélgetett, ha rá nézek és távolabb van, vigyorog rám.


Lehet, hogy megtetszettem neki?


2011. dec. 9. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszenél neki nem keresné a társaságod.
2011. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hanem biztos.

Vagy csak egyszerűen be akarja tenni a lompost.

2011. dec. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

,,beakarja tenni a lompost''


Röhög a vakbelem ;D

2011. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nagyon közvetlen mindenkivel, de fura volt, hogy első nap oda lépett hozzám, hogy hm...te új vagy, kiszúrtalak. Jön, segít nekem egy szó nélkül. Ha látja, nem megy valami odajön, megcsinálja, még azt is, amit én tudok, elveszi tőlem, és elintézi. Nagyon aranyos, kedvelem.
2011. dec. 9. 20:28
 5/12 A kérdező kommentje:

De sajnos nem tudom a nevét, csak úgy beszélgetünk, de még nem mutatkozott be egyikőnk sem. Pontosabban én nem is fogok, a férfinak illik kezdeményezni a bemutatkozást.


De jól gondolom, hogy ez magyarázkodás akart lenni, próbálta magát előttem tisztára mosni? Akkor fontos neki, hogy rendesnek véljék,. Mit gondoltok?

2011. dec. 9. 20:30
 6/12 A kérdező kommentje:

De már pár hete ott dolgozom. Jön beszélgetni, de még soha nem kérdezte meg a nevem. :)


Amikor befejeztem a munkát (más-más időpontban van a beosztásunk, csak néha futunk össze)megkérdezte végeztem-e?


És, ha tetszem esetleg neki, és ő is nekem, hogyan éreztethetném vele, hogy nyitott vagyok az ismerkedés irányába, kedvelem őt??!!!


Azért kérdezem meg, mert így nehéz, hogy keveset látom, és csak 2-3 szót tudok vele váltani alkalmanként. Akkor is olyan hamar kerül elő a semmiből, hogy a szavam is elakad. :)

2011. dec. 9. 20:34
 7/12 anonim ***** válasza:

Éreztesd vele, hogy jó ha ott van. Nagyon köszönd meg neki ha segít és mosolyogj. Fusson rajta végig a szemed miközben mosolyogsz, de úgy csináld hogy észrevegye.

Valószínűleg némi segítséget is vár tőled a sztorizgató kolléganővel kapcsolatban. Esetleg megerősítést, hogy jól látja, hogy a másik csaj nem komplett.

2011. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nagyon poénos típus, én viszont nem, és félek a vele való beszélgetésektől így.


Igazad van, a mosoly fontos, a kedvesség, de így idegenként miről beszélgethetnék vele?


Hát most mondjuk adott, pl megkérdezhetem, na mi van a csajjal, kikészültél már? :)

2011. dec. 9. 20:42
 9/12 anonim ***** válasza:
ne nyomulj a pasira, csak legyél kedves. ha férfi, akkor kezdeményezni fog.
2011. dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem is állt szándékomban a gyomulás. :)


Csak mosolygás és kedvesség?

2011. dec. 9. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!