Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le lehet szokni a hazudozásról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet szokni a hazudozásról?

Figyelt kérdés
Nem kifejezetten csak párkapcsolatban, de mondjuk ott is. Az a baj, h most már észre se veszem, h hazudok, csuklóból jön. Az indokok persze mindig ugyanazok: vagy mást akarok megóvni az igazságtól, vagy magamat védem. Rossz szándék sosem vezérel, megtéveszteni senkit nem akarok, de néha így az egyszerűbb. Pedig nem vagyok egy nagy színész, de ez eléggé "megy". Mekkora hiba ez? És hogyan lehet erről "leszokni"?
2011. dec. 9. 17:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egyszerűen. Igazat mondasz.
2011. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem most is hazudtál, hisze ez a szöveg is a könyöködön jött ki, mint mondtad.
2011. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 BlackSword ***** válasza:
Le lehet, Csak nagyon akarnod kell... Hidd el, csak az első lépés a nehéz... Utána egyre könnyebb lesz... És mindig csak az igazat...
2011. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jó, de... nem egyszerű az. Nem jó látni, h az igazság hallatán az emberek aggódnak, félnek, vagy fáj nekik... meg a másik, hogy én sem szeretem, h ha túl sok mindent akarnak tudni. Ha elmondom az igazat, akkor folytatódnak tovább a kellemetlen kérdések.
2011. dec. 9. 18:22
 5/18 anonim ***** válasza:

Örvendeztess meg minket konkrétumokkal, légy oly szíves.

Nehéz így elképzelni mi a gondod.

2011. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy akkor sosem fog sikerülni. Sajnos genetikailag belétek van kódolva.
2011. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Utolsó: elnézem neked ezt a kis pimaszságot, hiszen genetikailag belétek van kódolva. :)


Szóval konkrétum? Pl.: barátaim megkérdezik, hol voltam. Nem mondom el, hogy azzal a pasival találkoztam, aki már egy ideje tetszik, mert akkor ha mégse jön össze a dolog, mit felelek a további kérdésekre?? Úgyhogy azt mondom, a városban voltam, ami mellesleg igaz, csak nem fedi a teljes valóságot. Amikor az említett pasi megkérdezi, hogy miért nem megyek velük gyakrabban bulizni, nem mondhatom azt, h nincs pénzem havi egynél többször bulizni. Úgyhogy azt mondom, még ezt meg ezt meg kell csinálnom/tanulnom - amiket persze meg is csinálok helyette, tehát ez is igaz. Amikor a szüleim megkérdezik, h milyen volt a napom, nem mondhatom azt, hogy már megint hánytam a havim miatt, mert akkor halálra aggódnák magukat. Nem akarok én senki szemében tökéletesnek látszani, félre ne értsetek, de úgy érzem, jobb, ha az emberek nem tudnak mindenről. Végül is az én életem. Csak azért eléggé ott van a lelkiismeret-furdalás is mellette, ami nem egy jó dolog. Nem AKAROK hazudni, de rákényszeredem. Nem szeretem, ha olyan kérdéseket tesznek fel, amire nem tudok válaszolni, vagy nem jó a válasz és kész.

2011. dec. 9. 18:45
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha te az igazságot pimaszságnak fogod fel akkor nem csak a hazudozásról kell leszokj, de arról is, hogy ne seperd le magadról a kritikát. Inkább tanulj belőle :)
2011. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

kedves uccsó, ha te úgy fogod fel a válaszomat, hogy "leseperem a kritikát", akkor tanulj meg jobban kritizálni. :)


nézd, alapjáraton örülök én az építő kritikának, de azzal, h benyomsz ide egy nagy általánosítást (ami az én esetemre éppen igaz), azzal nem sokat érsz el. nem tudok vele mit kezdeni, tényleg.

2011. dec. 9. 18:56
 10/18 anonim ***** válasza:
Akkor dekódolom neked: nő vagy, szóval, ha akarnál se tudnál változtatni ezen. Fogadd el. És ha lehetséges próbálj nem olyanoknak hazudni, akik megbiznak benned. Ennél többet sajnos kétlem, hogy tehetnél. Ez max akkor fog megváltozni benned, mikor az ellenkező nemből(akit még nagyon közel is engedsz magadhoz, netalán szerelmes leszel belé), majd lépten-nyomon hazudni fog neked és egyszer csak minden kiderül. Szóval egy trauma ér és ráeszmélsz milyen szar, amikor veled is ugyan azt csinálták, mint te másokkal. Addig úgysem fogod felfogni a hazugságaid súlyát.
2011. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!