Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Henria kérdése:

Miért van az hogy majdnem minden pasi egy disznó?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 16:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ennyi pasit kipróbáltál már, hogy így tudod?Kis rib*ncpalánta
2011. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Span ***** válasza:
Miért van az ha egy leányzó, ismeretségi köréből adódóan, nem ismer meg normális hímegyedeket, azt valamilyen internetes fórumon meg kell osztania? Disznóólban csak disznókat fogsz találni! Keress máshol!
2011. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben,hogy mit értesz "disznó pasi"alatt?
2011. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Első nem vagyok kicsi lány!Második vannak qurvak is s vannak disznó pasik meg sorolhatnám meg hogy milyen emberek vannak!!!!Nem bántja semmi a szívem!csak meg kérdeztem hogy miért van annyi disznó pasi!ENNYI!Jah s nem én találom meg őket olyanokkal nem állok szoba elhiheted!nem süllyedek le odáig attól én okosabb vagyok mint más lányok!De neked egy csepp eszed sincs csak nagy pofád kicsi fiú!!!!!!!!!!
2011. dec. 9. 19:39
 15/22 anonim ***** válasza:
mér disznó? seggbe is akarja?
2011. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Annyi eszetek van hogy az hihetetlen ne tan nem gondolkoztatok azon hogy nem rátok írtam akinek nem inge ne vegye magára nyomoroncok!gondolom ismeritek azt az oldalt,hogy facebook!van pár nem normális disznó pasi akik levelet írnak nos letiltottam mar őket!gy mar világosabb????
2011. dec. 9. 19:48
 17/22 anonim ***** válasza:
nem kellene félmeztelen képeket felrakni.
2011. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nincs fent félmeztelen képem te agyatlan!Huuuuuuuuu hogy lehet valakinek ennyi esze!!!!!!
2011. dec. 9. 19:52
 19/22 anonim ***** válasza:
mint neked ?
2011. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
röff röff röff röff 20F
2011. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!