Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja azt egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja azt egy fiú, hogyha találkozunk egy buliban, folyton csókolózunk, de egyébként nem keres?

Figyelt kérdés
Közel egy évig csináltam ezt egy fiúval. Szinte minden nap beszéltünk, de találkozni már jóval kevesebbszer találkoztunk. Olyankor mindig nagyon aranyos volt és nagyon jól éreztük magunkat. És többet is akart a csóknál. De volt olyan is, hogy összefutottunk ketten, de csak beszélgettünk. Nyilván tudom, hogy mi volt a szándéka, de kíváncsi lennék a férfiak/fiúk véleményére is. Nem jobb bátornak lenni és egyenesen megmondani, hogy mit akartok? Nektek mi a véleményetek erről?
2011. dec. 9. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
te is tudod...csak dugni akar..
2011. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem most is van egy ilyenem, hogy a lány vonz külsőre meg bírom is de kapcsolatot nem szeretnék vele, de én ezt megbeszéltem vele és megértette, de így is egész jól elvagyunk :) Néha találkozunk csók, néha más is aztán ezen kívül csak msn-en meg telón kommunikálunk néha :) Én szeretem tisztázni a dolgokat nem pedig hiú ábrándokba vinni a másikat. Hogy ezt ő miért csinálja az nagy kérdőjel, ezt csak ő tudhatja :) 21/F
2011. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha tudod mit akar, akkor adj neki egy lökést te, egészítsd ki, és keféljetek egyet, aztán lehet vagy belédszeret, vagy csak így alkalmanként "matekoztok". Rajtad áll.
2011. dec. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. utolsó: lehet, tényleg azt kellene, legalább megnyugodnék :)
2011. dec. 10. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!