Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintettek bele mennyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek bele mennyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel nagyon jóba vagyok és be jön meg minden de van neki barátnője. Már kevertem vele egyszer. Azzal állt elő hogy ő nem akkar szakitani a barátnőjével de engem is akkar és legyünk nyiltkapcsolatba.

2011. dec. 7. 22:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ne!
2011. dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ok, tisztázzunk valamit. Nyílt kapcsolatban csak a mostani nőjével lehet. Téged ebben a kapcsolatban úgy fognak hívni, hogy szerető.


Tudod mit? Szerintttttem mennnny bele.. mert miért ne? Abból talán tanulsz.

2011. dec. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Az kavarás nem keverés :D:D:D:D


Amőgy meg:


Ne!



21F

2011. dec. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Bele mehetsz. A szituból egyedül a pasi jár jól, senki más szerintem. Ha esetleg lesz cicabunyó, a csaj bnőjével, akkor csináljatok vidit róla. Szeretném majd a napiszaron viszontlátni, illetve az azt megelőző féjszbukszájkaratét.
2011. dec. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Solarian ***** válasza:
Ne. Még aqzt is megmondom miért ne: zsákszarért!
2011. dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Menny
2011. dec. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintettek bele mennyek?


Van egy fiu akivel nagyon jóba vagyok és be jön meg minden de van neki barátnője. Már kevertem vele egyszer. Azzal állt elő hogy ő nem akkar szakitani a barátnőjével de engem is akkar és legyünk nyiltkapcsolatba.


-------------


Szerintetek belemenjek?


Van egy fiú akivel nagyon jóban vagyok és bejön meg minden, de van barátnője. Már kavartam vele egyszer. Azzal állt elő, hogy ő nem akar szakítani a barátnőjével, de engem is akar és legyünk nyílt kapcsolatban.



(Végül is csak 13 jelentős hibát vétettél... sok sikert az érettségihez!)

2011. dec. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

[link]


inkább ebbe 'menny' bele...

2011. dec. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Igen.


(Már csak a változatóság kedvért is.)

2012. febr. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Pro: igen menj mert sokat tanulsz... Nem csak szexben de titoktartasban is :) meg ugy is tetszik neked maskep nem tetted volna szet a labad


Kontra: a baratnoje megtudja tonkremegy vagy téged kinyir.. valaki megb*ssza :D

2012. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!