Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bele mennyek, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele mennyek, a játékba?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel, még nyár elején ismerkedtünk meg. Ő barátnőmtől kérdezgetett mindig rólam, h kivagyok, meg hogy hívnak. Aztán bejelölt fészen, rámírt, elkezdtünk beszélgetni. Pár nap múlva már találkoztunk is, aztán másnap megint, de akkor már hosszabb időre :). Utána nekem el kellett mennem 3 napra, de akkor is végig beszélgettünk fészen, mindig írt, és, mondván h már milyen rég volt bulizni, elhívott h mennyek el vele még azon a héten. Én persze benne voltam, elmentünk, tök jó buli volt, összehaverkodtam pár haverjával is, de eztán elég korán leléptünk mi 2en sétálni. És hát ahogy általában lenni szokott, megtörtént az első csók is, amit utána még egy jópár követett..

De aztán később ő kijelentette, h ő ezt igazából úgy gondolta, h ő nem akar most komoly kapcsolatot, max ilyen bulis kavarásokat. :S majd egy kis hatásszünet után hozzátette, h azért "reméli h majd még bulizunk együtt :P"

A helyzet most a következő, azóta is folyamatosan ír, ugyanúgy mint előtte, a múltkor még bulizni se ment el azért mert én nem voltam itthon, és velem szeretett volna, eddig akárhányszor láttam partykban, ő egy csajjal sem táncolt, pedig álltalában elég sokkal volt egy társaságban. A múltkor meg azt írta h kár h nem futottunk össze múlt szombaton, mert h ő rám mászott volna.. o.O jahm és én akkor is láttam őt a tömegben, megint a szokásos csajmennyiség körülötte , és se tánc se kavarás..

Na most szerintetek akkor mi ez? :O

Belemennyek a játékba vagy ne??

17/L


2011. júl. 19. 10:45
 1/8 Five Star ***** válasza:

Attól függ. Biztos szerzel magadnak meg neki pár jó percet, de ha belemész, ne csodálkozz, ha kicsit ribancnak leszel nézve. Persze attól függ, mennyire, hogy mennyi mindenre tud rávenni.


Én inkább a helyedben keresnék egy srácot, aki komoly kapcsolatot akar, de nem vagyok a helyedben, és van akinek beleférnek az ilyen kis lazább dolgok is, nincs azzal semmi baj, mindenki különbözik.


18/F

2011. júl. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt nem hiszem, hogy bárki segíteni tud neked. Ha szeretnél vele bulikban kavarni, akkor hajrá, de komoly kapcsolatot tényleg ne várj tőle.
2011. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt szerencsejátéknak nevezem, mert mindig a bank nyer! Tehát téged csak megakar húzni! Nem több. Nem szeret téged:) Ha belemész akkor eljutsz oda, hogy megfektett és utána vége. Lehet lesz még pár dugás tőle, de nem fog veled maradni az tuti.
2011. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is tudja hogy nem lenne elég ideje rád suli miatt tartsd vele a kapcsolatot bulizz vele aztán majd meglátod
2011. júl. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem akar Tőled kapcsolatot az biztos. Mármint a remény tis felejtsd el. És nem azér tmondom, hogy gonosz legyek, csak ismerem az ilyet.

Az egyik legjobb barátom pont egy ilyen srác. Amúgy nem mondom, hogy az ilyen srácok nem képesek szeretni, csak, hogyha valakivel tényleg rendes kapcsolatot akarnak, akkor azért nagyon tepernek és nem ilyen stílusban nyomulnak rá. Amúgy az, hogy nem látod, hogy más lánnyal is kavar az nem jelenti azt, hogy nem teszi meg. Az ilyen srácok nagyon okosak. Tényleg tudják, hogy Te mikor és hol leszel és annak megfelelően cselekednek. Ha tudja, hogy Te úgy semmiképp nem mennél bele, hogy tudod, hogy mással is kavar közben, akkor úgy fogja intézni a dolgait, hogy azt hidd, hogy igazából rejtve még szerelmes is beléd, pedig Nem.

Amúgy a barátom meg pont az, aki még nálam is bepróbálkozott és hát... Amíg józan voltam meg erős és kicsit sem fáradt addig nem voltak bajok... De amikor már annyi energiám sem marad,t hogy normálisan átgondoljam, hogy mit is teszek...

Ettől függetlenül ugyanúgy kezel tovább, csak azt hiszi, hogy ismétlődhet.

Szóval nem számít, hogy mit mond vigyázz magadra.. :D

2011. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább írni tanulj meg. -.-"
2011. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szimpla szex kapcsolatot akar csak tőled. Sajnos az ilyen "kapcsolatokban" az egyik fél még is többet fog érezni a másik iránt és akkor jön a kopp.

Én a párommal így indítottam, én kezdeményeztem neki az úgy mond Szex kapcsit amibe ő bele is ment. Később többet érzett mint "barátság" és mondtam neki nem egyszer is hogy szeressen ki belőlem mert a mi kapcsolatunk nem rendes kapcsolat. De ezt a mondatot többé nem ejteném ki a számon, mert minden rossznak vége Jó.. Immáron 3éve vagyok vele együtt egy boldog párkapcsolatba :)

De szerintem jól gondold meg, hogy meg éri e neked a pár alkalom, vagy inkább egy teli boldog párkapcsolatba élni egy másik sráccal aki komolyan és hosszú távra gondolja veled. Én te helyedbe nem mennék bele, mert nem tudni melletted hány lányt füzőget így, de én nem dönthetek helyetted..

20L

2011. júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mennnnnyééééééééé!!! wemmmmm-wemmm toljad a gázt neki, mennyé
2011. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!