Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Csúnya ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csúnya ha egy lánynak ki van a kulccsontja az egyik képén?

Figyelt kérdés
Nemrég fogytam le és most mindenki folyamatosan dicsér hogy milyen jól nézek ki. 58 kg-ről 50-re mentem, 175 cm magas vagyok. Csináltam pár új képet és mivel láttam egy oldalon (fogyókúrával kapcsolatos, de nem ilyen egészséges...) hogy csomó lány fotózgatta úgy magát, hogy előreemeli a vállát és ezáltal picit "kidülled" a kulccsontjuk és csináltam én is 1 ilyen képet. a hajam meg rálóg de azért látszik. most a kép tökre tetszik, ki akarom rakni Facebookra, csak félek hogy kicsit... "anorexiás beütésű" ez a dolog. Vagy nem? Fiúk, vélemény?:) 16/L
2011. dec. 7. 19:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%

175 centihez az 50 kg iszonyatosan kevés. Ne haragudj, de elég érdekes emberekkel lehetsz körülvéve, ha szerintük ez a normális és csinos.

Biztos vagyok benne, hogy 58 kg-mal sokkal arányosabb, nőiesebb voltál.


Egyébként ha vki az 50 kg-mal dicsérget, akkor annak tetszeni fog a kiálló kulcscsontod is.

2011. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem szégyellni való, amúgy a súlyod passzol a magasságodhoz is, gondolom jó alakod is lehet.
2011. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Sexy and i know it.Szóval szexi (de utálom ezt a szót).
2011. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
öööm... hát őszintén szólva igen, 58-cal sokkal "nőiesebb" voltam, de én így, vékonyabban tetszem magamnak. :) végre, ha leülök nem akkora a combom mint egy tehénnek, meg már hasam sincs. :) nem másokért csináltam, hanem magamért. magamnak tetszem így. az csak egy plusz, hogy a környezetemben lévők is támogattak (:
2011. dec. 7. 19:45
 15/21 anonim ***** válasza:
45%
És 50 kg-mal van még vérzésed?
2011. dec. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%

Ha a kulccsontod kiáll az önmagában még nem csúnya. De ha más csontod is kilátszik, pl. a bordáid vagy csontos a vállad, az szerintem csúnya tud lenni.

Nekem tetszenek a vékonyabb lányok is, de az átlagos, nem annyira sovány alkat mégjobban. Sajnos manapság sok ilyen alkatú lány fogy le túl soványra :(

178 centihez az 50 kiló tényleg elég kevésnek tűnik nekem is, de az is igaz, amit írtál, hogy neked kell jól érezned magad a bőrödben. Azért nekem 58 kilósan tuti jobban tetszettél volna :)

2011. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
persze hogy van... :O azért az 50 kiló szerintem teljesen normális, nem is vagyok annyira "nagyon" vékony.
2011. dec. 7. 20:01
 18/21 anonim ***** válasza:

Figy, én 156 centihez vagyok 48 kiló. Lapos a hasam, izmos a combom, feszes, kerek a fenekem. A pasik jelentős része odavan az alakomért. És jól is érzem magam. 6 évig görkoriztam, és lassan 2 éve táncolok, versenyzek is... Általában ki se nézik belőlem a 48 kilót, mert a zsírnak sokkal kisebb a sűrűsége az izomnál, ergo 48 kilóval is lehetnék hájas, ha nem izmokban lennének a "feleslegeim".

De persze, magadnak kell tetszened, csak ne csodálkozz, ha valami gondod lesz ebből.

2011. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon jó tested lehet, kérdező! A vékony lányok a szépek. Pont megfelelő a súlyod. :)
2011. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
58%
nekem bejön :D meg az is ha a csípőcsontja is "kint" van így jól kitapintható és szinte csak bőr van fölötte :)
2011. dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!