Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Csúnya ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csúnya ha egy lánynak ki van a kulccsontja az egyik képén?

Figyelt kérdés
Nemrég fogytam le és most mindenki folyamatosan dicsér hogy milyen jól nézek ki. 58 kg-ről 50-re mentem, 175 cm magas vagyok. Csináltam pár új képet és mivel láttam egy oldalon (fogyókúrával kapcsolatos, de nem ilyen egészséges...) hogy csomó lány fotózgatta úgy magát, hogy előreemeli a vállát és ezáltal picit "kidülled" a kulccsontjuk és csináltam én is 1 ilyen képet. a hajam meg rálóg de azért látszik. most a kép tökre tetszik, ki akarom rakni Facebookra, csak félek hogy kicsit... "anorexiás beütésű" ez a dolog. Vagy nem? Fiúk, vélemény?:) 16/L
2011. dec. 7. 19:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
a tököm televan az összes kérdéssel amibe benne van a facebook szó dugd fel!
2011. dec. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
küldj nekem privátra fb elérhetőséget és lesz véleményem..
2011. dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
Hát, ugyan nem vagyok fiú, de 175 centihez az 50 kiló nagyon kevés, lényegtelen, hogy milyen pózban vagy, lesz egy kis anorexiás beütésed. Inkább ennél rendesen, és sportolnál, hogy szép izmos combod/feneked legyen, és egészséges szervezeted... Sose fogom ezt megérteni. Öreg vagyok én már ehhez... =D
2011. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyílt törés? Az nem olyan szép dolog.
2011. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
banyek... komolyan azt hiszed, hogy erre a kérdésre kapsz normális választ?? :OO
2011. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
oké, akkor visszavonom a kérdést.. de manapság már miért nincsenek normális válaszadók itt?:| mi az isten lett ezzel az oldallal??? az egész csak arról szól h mit posztolhatnánk be ilyen sz*r lájkolgatós oldalakra, de ha vki normális kérdést tesz fel, nehogy 1 db értelmes választ is kapjon...
2011. dec. 7. 19:21
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű ha valakinek kidudorodik a csontja.. :)
2011. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 aszomszedneni ***** válasza:
ha küldesz képet , akkor tudok véleményt mondani , de így sajna elképzelésem sincs , hogy mire gondolsz , mert én sajna nem olvasgatok ilyen oldalakat :)
2011. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Azért kapsz ennyi negatív véleményt, mert azon parázol, hogy mit fog szólni a többi f*szbúkos tini, ha kivillan a kulcscsontod... borzasztó gondjaid vannak, hallod.

Ha nem nézel ki nagyon madárijesztőnek az 50 kilóddal, akkor nem azon fog megakadni az emberek tekintete nyilván.

2011. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

ha akarnék, már a kérdésbe kiraktam volna a képet.. gondolom kapnék több választ is, de szándékosan nem tettem:)



ilyesmire gondolok.

[link]

csak h én előrevagyok hajolva, meg az arcom is benne van a képben:D

2011. dec. 7. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!